Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy reagálnál rá?

Figyelt kérdés

Ha a párod szakìtana veled, majd mégkér, hogy ne tűnj el az életéből, mert nem tud nélküled lenni. (találkozgatni, hìvogatni, kirándulni akar)

Elég rosszul reagáltam le mikor ezt meghallottam.


2023. jan. 20. 06:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiltanám.
2023. jan. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
41%

Ha te is akarod tartani vele a kapcsolatot, akkor tartsd, nincs abban semmi rossz.

Ha meg nem, akkor ignoráld, ennyi.

2023. jan. 20. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom látni, hogy tegyük fel 2 het mùlva megismerkedik mással.
2023. jan. 20. 06:39
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennék bele, ez kb. érzelmi zsarolás kategória. Kérdés, hogy ki miatt ment szét aa két fél, mert ha pont miatta, akkkor gáz, mert érzelmileg nincs rendben.
2023. jan. 20. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Miért szakított?
2023. jan. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem én se reagálnék jól, magyarul elküldeném a p1csába. Haverkodni jó lennél, megkapja tőled, amire vágyik, talonban tart, de közben megkapja a lehetőséget, hogy nyugodtan tudjon ismerkedni és új kapcsolatot keresni.

Te meg persze nézheted.

Abba se gondol bele ilyenkor a másik, hogy mi van, ha pont te futsz bele előbb egy új szerelembe. Az nem tetszene már neki, és ott tenne keresztbe, ahol tud.

Szakítás után egyáltalán nem jó ötlet haverkodni. Sőt, a teljes hírzárlat a legjobb. Tiltás, törlés mindenhol. Nem kell átmenni a túloldalra, ha az utcán szembejön, de naponta nézegetni meg beszélgetni egyáltalán nem kéne.

2023. jan. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mennek bele, elrabolna az idomet.
2023. jan. 20. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nekem most baromira fáj. De nem akarom látni, hogy hideg legyen hozzám.

Alapvetően szerinte lassan alakult ki a szerelem. A stìlusa es a felsogása kicsit éretlen a nőkhöz, mivel ha velem volt vagy elmondása alapján az exével is csinalta es ezen volt sokszor kiborulva mikor nőkről beszélt neki.

2023. jan. 20. 08:05
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Mit csinált az exével?
2023. jan. 20. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Állandòan féltékennyé tette.

Élvezi ha más nőkről beszél a parja előtt. Amikor elmondod neki ezzel mi a baj, nem érti

2023. jan. 20. 08:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!