Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés ha MINDEN jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés ha MINDEN jó lenne de…?

Figyelt kérdés
Tetszik a hangja, az illata, nem tartom csúnyának sőt, tetszik a lelke, amit ad magából, ahogy bánik velem… szóval amit el lehet képzelni az nála megvan amit szeretnék/tisztelnék egy emberben de… valamiért mégsem érzem azt hogy szeretnék vele szexuálisan együtt lenni… egyáltalán. Mit csináljak? Miért van ez?

2023. jan. 20. 11:19
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Ezt nevezik válaszútnak. Vagy belemész ebbe, elfogadod, hogy ez van, vagy tovább keresel. A probléma alapja, hogy általában vagy ez van, vagy a másik véglet, amikor a szex remek, de minden más szar. A harmadik lehetőség, amikor mindkettő nagyjából jó, de egyik rész sem kiemelkedően.


Olyan, hogy minden kiemelkedően tökéletes, nem létezik. Statisztikailag lehetetlen.

2023. jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Nincs kémia.
2023. jan. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Nekem két olyan ismerősöm is van, aki jó barát lenne, de nem a szexen forog az agyam, szóval hónapokat-éveket is tudnék vele várni, csak a személyisége miatt. Ettől még nem vetem el a lehetőségét, hogy jó lenne úgyis.
2023. jan. 20. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
83%
Szerény véleményem szerint a jó párkapcsolat egyik alappillére a szexuális együttlét. De beszéld meg (másik az kommunikáció) vele őszintén mi lenne neki is a jó, aztán dönts belátásod szerint.
2023. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem így alakult ki a barátságból szerelem. A szexnél először úgy voltam, hogy beadom a derekam, aztán lesz ami lesz. Aztán meglepően jó volt, mert nagyon odafigyelt rám, és ott is remekül ment a kommunikáció, szavak nélkül is. Hasonló a temperamentumunk, amire beindulunk, az igényeink, az elképzelésünk a jó szexről. Nem első alkalom után, de viszonylag gyorsan kialakult az az érzés is, hogy akarom azt is, amit az ágyban művel velem, vágyok a testére is.

Azóta a férjem.

2023. jan. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
A szerelemnek nem lehet utat mutatni. Az megy a maga útján, nem néz észérveket, nem néz racionalitást, vagy célszerűséget, csak melléd sodor valakit, akinek az ezer hibáját rózsaszín köddel eltakarja,amíg beleszeretsz.
2023. jan. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem adj még időt magadnak. Nem kell belerohanni a szexbe, ha még nem akarod. Ha egyébként minden stimmel és amúgy külsőre is tetszik, akkor lehet, hogy valami más blokk van benned, amiért a szexet még nem akarod.
2023. jan. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!