Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van barátja, de mégis küld...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van barátja, de mégis küld jeleket?

Figyelt kérdés
Ő kezdett el nyitni felém, rámköszönni kedvesen mosolygósan. Később rengeteg segítségeket kért tőlem, hogy közelebb kerüljön hozzám. Amikor velem beszél kedvesebb a hangja is, illetve megérintett egyszer "teljesen véletlenül" és nézte a reakcióm rá. Ha én kértem tőle segítséget azt túltolva viszonozta. Mégis amikor a közelemben van másoknak 1-2 alkalommal csak megemlíti a barátja nevét. A facebook-on amúgy nincs a barátjáról kép a profiljában, de megtaláltam a szülei közös képein 1-2 alkalommal. Én most akkor csak be vagyok etetve?

2023. jan. 20. 17:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Mi ő, torpedóhajó?
2023. jan. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Attól még tetszhetsz neki és lehet még félre is kúrna.

Vagy te érted félre!

2023. jan. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
Gondolom a segitseg miatt nyálas csak.
2023. jan. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk ezeréves barátok vagy haverok, de már a családi dolgairól is beszélt nekem. Annyira nem hinném, hogy ez mindennapos lenne nála.
2023. jan. 20. 17:58
 5/15 A kérdező kommentje:
Na igen, jól mondod 3-as, én is ezen vagyok most.
2023. jan. 20. 17:59
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Legyél azért óvatos, de puhatolózni lehet. Régebben sokszor koppantam már ez miatt. Sok csaj szeret ezzel szórakozni, amikor meg rámozdulsz, vagy kiröhög, vagy úgy csinál, mint ha nem értené, hogy miért mozdultál rá, adja a hülyét.
2023. jan. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Es mi van, ha csak baratkozik szimplan? Na,ti ferfiak,ha mar valaki kicsit is kedves ….
2023. jan. 20. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jóban is vagyunk, senki se mondta hogy nem.
2023. jan. 20. 19:33
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Tényleg csak szimplán kedves, nyitott személyiség, amit te már jelnek veszel.


2. Tényleg jeleket küld, mert szeret(ne) flörtölni, szórakozni, szereti ha körbezsongják más férfiak is, élveziba figyelmüket, de ha komolyra fordul, visszautasít, mert hűséges a párjához.


3. Tényleg jeleket küld, mert szeret(ne) flörtölni, szórakozni, mert keresi a potenciális pasijelölteket. Esetleg a pasija mellett egy kis kiegészítésre, vagy akiért otthagyná végre a sz*r kapcsolatát.


Talán a 3. fordul elő legsűrűbben, de biztosra sosem tudhatod, mi van a másik fejében.

2023. jan. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy szívességet kérj tőle hogy pipázzon,ha csinálja ok.
2023. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!