Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A legjobb barátja szerint nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb barátja szerint nem tetszem neki. Én eddig másképp értelmeztem az apró jeleket. Tévedtem volna?

Figyelt kérdés

Szóval megkértem ezt a közös ismerősünket, aki a legjobb barátja hogy kérdezősködjön finoman hogy a srác mit gondol rólam.. és ő mondta hogy persze megteszi csak ne reménykedjek nagyon mert amennyit eddig szóba kerültem ő nem gondolja hogy bejönnék az illetőnek :/ (100%-ig megbízom ebben akit megkérdeztem)

Ami eddig volt a sráccal: szülinapi bulin találkoztunk, ahol bámult, majd később odajött hozzám, megkérdezte hogy hívnak hova járok suliba, meg elkezdtünk dumálni és végig egymás mellett maradtunk, szó nélkül kihozta a táskám a ruhatárból nekem.. akkor msn-es beszélgetés közben egyszer az jött ki tőle hogy szerinte szép vagyok, meg az msn-es beszélgetésünk elég.. egyelőre. (ezeket ő írta ugye)

Meg ha szóba kerül a szülinapi buli amint taliztunk, mindig kihangsúlyozza, hogy mennyire jó volt (ugye aznap ismerkedtünk meg), meg hogy az is milyen jó volt amikor csokit adtam neki. :D

De viszont, megtehette volna de nem hívott el sehova sem kettesben! :S Bár igaz hogy nem túl vérmes meg nem nagymenő típusú de nem is túl félénk.. mondjuk amikor szóba került hogy én is majd bulit szervezek, szinte "meghívatta" magát :D

Nos? :S Én ebből azt feltételeztem hogy talán legalább tetszem neki.. lehet h félreértelmeztem mindent? :S


2010. okt. 16. 17:58
 1/10 A kérdező kommentje:
Egyébként még nem tudom hogy mi a kérdezgetés eredménye mert azóta nem beszéltem azzal az illetővel!
2010. okt. 16. 17:58
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy annak is tetszel, akivel kérdezgetsz...
2010. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem bejössz neki, az a fiú aki azt mondta h nem féltékeny!:))) ennyi
2010. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is bejössz neki. :) Amúgy hány éves vagy? :)
2010. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Hát, igazából ez az illető akiről beszélek.. az exbarátom :) DE, nagyon régen voltunk együtt és nagyon rövid ideig. Barátok maradtunk, mert egyszerűen nem ment a dolog és kész. Ritkán találkozunk, de egyike azoknak az embereknek akikben tényleg nagyon bízok, mert azért tudom, hogy milyen. Most is azért mondta, hogy ne bízzak a dologban nagyon, mert egy csalódáson van túl ahol a lány nagyon átverte..

Tudom sokan azt mondanák hogy akkor sem a legjobb forrás, de sajnos mást nem tudtam megkérni :S

2010. okt. 16. 18:10
 6/10 A kérdező kommentje:
17 vagyok :D
2010. okt. 16. 18:10
 7/10 anonim ***** válasza:
a jelek a jelek...=) a nők képesek túlkombinálni a jeleket, vagy alulkombinálni... nekem is ez a hatalmas bajom, ha hozzám szól már jeleket látok. sajnos nem tudok elvonatkoztatni és igen, elképzelhető hogy tetszel neki, de bele tudom magyarázni azt is hogy nem, ugyhogy segítséget msot tőlem nem kapsz bocsi... csak annyit tudok mondani hogy légy nagyon gyanakvó a jelekkel kapcsolatban, mert nem minden olyan egyértelmű sajnos... A pasik egyzserűbbek annál hogy furmányos jelekkel kommunikáljanak. Ha egy pasi akar valamit, azt egyértelműen észreveszed és nincs kétség. Ha nem akar, az is egyértelmű, csak hajlamosak vagyunk belemagyarázni hoyg de mégis...
2010. okt. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon ismerős történet. :) Ott a távkapcsolat miatt nem működött a dolog a fiú, és a lány között. :(
2010. okt. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem tettem hozzá, hogy az exbarátom az az ember, aki a legjobb barátja a nekem tetsző fiúnak, és őt bíztam meg hogy kérdezgesse finoman.. majd meglátjuk mi lesz :)
2010. okt. 16. 19:04
 10/10 A kérdező kommentje:
Ja, és msn-en és élőben is egyaránt nagyon vicces dolgokat és történeteket mesélt, erre csak most jöttem rá, hogy talán nem véletlenül :D
2010. okt. 17. 13:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!