Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha a barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha a barátomnak vennék Valentin napra egy plüss macit aminek a kezében egy szív van valami felirattal…az gáz lenne?

Figyelt kérdés

Még soha nem volt baratom!

Ő az első…es felek hogy nem orulne neki.

Mar kerdeztem hogy o mit szolna ha ilyet kapna tolem.

A valasza az volt hogy ; (orulne neki es egy szoval ne mondjak olyat hogy gaz. Mert nem az)


De meg is felek egy kicsit….mivan ha nem akar megbantani vele es ezert mondja ezt?😭

Ti mit szolnatok ha a parotoktol egy ilyen ajandekot kapnatok?

Persze meg veszek melle valamit nem ezt az egyet adnam neki😁😅



2023. jan. 21. 15:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%

Azt mondta, örülne neki. Ő a párod, legyen már benne bizalmad.


Ha meg mégse, így járt. Legközelebb legyen őszinte.


(Én is adtam már macit a páromnak, nem volt gáz)

2023. jan. 21. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%

Nem értem, hogy ez a kérdés miért a felnőtt kapcsolatok kategóriában van...


Nyilván tinik vagytok gondolom, nem dolgoztok, így okés.


Bár számomra elég klisés a dolog, nem tetszik.

2023. jan. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Igen, ez a pólóm is cicaszőrös ***** válasza:
93%

2: Néha ezek a klisés, egyszerű gesztusok hordozzák magukban a tiszta őszinte szeretet, nem? Nem mindég kell ezt túlbonyolítani. :)


Kedves kérdező: szerintem aranyos gesztus! :)

2023. jan. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha tőled kapja, örül bárminek. Hidd el.
2023. jan. 21. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
Elcsépelt, unalmas, tucat...inkább készítsd neki egy szexi fehérneműs képsorozatot és küld el neki. Tűnj ki a többi közül, legyél több, legyél jobb mint a veled egykorú lányok, ezzel igazán belopod magad a szívébe és ettől igazán szeretni és tisztelni fog, mivel ezzel azt fogod sugallni neki, hogy bízol benne, annyira, hogy már ilyen képeket is megosztasz vele. Ha én lány lennék, a pasimat valami ilyesmivel lepném meg kérdező.
2023. jan. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt miért itt kérdezed? Te ismered. 18 éves koromban egy szivecske párnát vettem az akkor 19 éves barátomnak, majdnem elolvadt tőle, sokáig azzal is aludt. A mostani negyvenes már lehet megmosolyogná.

Szóval ez abszolut személy, meg valamennyire korfüggő is.

2023. jan. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Ha azt mondta, akkor hidd el neki. Ilyet inkabb a sracok szoktak adni, de nem gondolom, hogy ne lenne jo ajandek, nyilvan haszna nem sok van, de aranyos emlek, kirakja a polcra es eszebe jutsz rola, ennyi.
2023. jan. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
17%
Egy szív lenne - na ja, szép is lenne egy medve egy kitépett emberi szívvel a kezében... Eek!
2023. jan. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

Nőként írom, hogy NE! :(


Inkább adj élményt, de ne ilyen giccses porfogót.

2023. jan. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9.


Jajj, de közhelyes volt az eleje.

2023. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!