Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek 21 éves barátomnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek 21 éves barátomnak Valentin napra (távkapcsolat, nem tudunk találkozni)?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Úgy volt, hogy tudunk találkozni... Utazás lett volna az ajándék, elmentünk volna Valentin napozni Londonba egy hétvégére. De így, nem jön össze.

Alig van már időm, és ki szeretnék találni valamit mindenképp, amit el tudok küldeni... valami ötlet?

Vennék órát, de nem szereti az órákat...:/ szóval nem tudom... tudom, én ismerem... de hátha tudtok adni néhány tippet:)


Köszönöm!:)


2016. jan. 31. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy kézigránát megteszi a kirobbanó élményekért.
2016. jan. 31. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lombszívót.
2016. jan. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Noblesse Oblige ***** válasza:

Közös fénykép + keret vagy olyan album ahol a ti képeitek vannak, esetleg a képek mellé idézetek és saját gondolataid-megjegyzéseid vannak.

Ha mondjuk kézzel szeretnéd ezt kivitelezni, írj privátot és adhatok ötletet.


Esetleg még ha van egy szép zárható üveged, megtöltheted idézetekkel, motiváló-szerelemes szövegekkel. Össze is gyűrheted a cetliket és megtöltheted vele az üveget, vagy hajtogathatsz belőle csillagot (abban is tudok segíteni nagyon egyszerű), esetleg színes papírra írhatod és akkor a színekkel is játszhatsz.

2016. jan. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Noblesse Oblige ***** válasza:
Még tudsz olyat is, hogy csinálsz szív alakú keretet bele a fotó és egy plüssmacinak a kezébe varrod. Ha murifunkcióssá akarod tenni, akkor tolltartóként is kivitelezhető a dolog.
2016. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés fiú :) szerintem bárminek örülni fog,ha tudod mi a hobbija akkor próbálj meg valami olyasmit adni neki:)
2016. jan. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!