Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet szerelem nélkül élni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet szerelem nélkül élni? Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy érdemes?

Figyelt kérdés
2010. okt. 3. 17:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Simán. Nézd, én úgy vagyok szerelmes egy lányba, hogy ő rám se hederít, sőt, más fiút szeret. Pokolian fáj, bárcsak ne tudnék szeretni soha többé.
2010. okt. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
De egy kapcsolatban megéri úgy benne lenni?
2010. okt. 3. 17:45
 3/12 A kérdező kommentje:
mármint szerelem nélkül, pl, ahol csak az egyik fél szerelmes, a másik meg nem.
2010. okt. 3. 17:46
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Nem. A lány akiről beszéltem az előző barátnőm. Ő szakított velem mert már nem szeretett. Persze mi már 1 éve jártunk. Ha a kapcsolat elején vagytok akkor még nem baj ha nincs szerelem, az idővel jön. De ha már több hónapja nincs szerelem akkor nem érdemes erőltetni. Persze ez az én személyes véleményem.
2010. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
2 és fél éve....
2010. okt. 3. 17:51
 6/12 anonim ***** válasza:
Hosszú távon? Nem érdemes. Biztos lehet, de nem érdemes.
2010. okt. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ezalatt azt értem, hogy család mindenképp fontos, nem arra gondolok, hogy 15 évesen nincs pasid akkor kezdj el sírni. Érzed szerintem a különbséget. :)
2010. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ja bocs, nem olvastam végig. De akkor hogy lett a kapcsolat ha csak egyikőtök szerelmes?
2010. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem tinédzser vagyok, én sem, és a pasas sem.
2010. okt. 3. 18:10
 10/12 A kérdező kommentje:
Lelki társak lettünk jártunk, kiegészíttük egymást. Nekem is egy év kellett hozzá, hogy beleszeressek. A pasinak nem sikerült....
2010. okt. 3. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!