Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt egy nő?

Figyelt kérdés
Középkorú és mindig más pasikkal levelezget meg beszél. Nincsen férje se gyereke és egyedül él egy lakásban. Velem majdnem mindennap együtt logunk, én 1 éve ismerem őt, meg puszilkodunk, meg minden. Én szerelmes is vagyok belé de nem tudom már hányadán állunk. És O közben újabb és újabb srácokkal beszélget messengeren meg ilyenek. És ezt nem tudom hova tenni. Miért nem áll meg egy pasinál akar velem. Ha én őt támogatom anyagilag is, segítek neki munkában is mert nincs most neki. És akkor rajtam kívül több sráccal is beszelget. Ez nekem nagyon rosszul esik. De ha ezt felhozom ezt a témát, hogy én nem szeretném ezt akkor az a válasza hogy O szabad ember azt csinál a férfiakkal amit akar.
2023. jan. 25. 15:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Visszakerhetted, de le merem fogadni, hogy nem adja vissza.

Többet semmit ne vegyél neki és szuntess meg vele minden kapcsolatot!

2023. jan. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mit írunk, úgyse veszed vissza, nem változtatsz semmin, inkább még többet költesz rá. Már az előző 100kérdésednél is leírtuk, mit csinálj, te meg az ellenkezőjét teszed.

Figyu, leszel a barátom?😂

2023. jan. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!