Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak talonban tart a lány?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak talonban tart a lány? Vagy lehet hogy kötődik hozzám? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Van egy lány (30) akivel nagyon jól kijövünk, (én férfi 31) ezt ő mondta nekem hogy úgy érzi lelki társak vagyunk, és mivel ilyen jól megvagyunk, esetleg majd össze is jöhetnénk, mert neki ilyen pasi kellene, de még az előző kapcsolatát nem heverte ki, és még bízik benne hogy ujra összejönnek. Régebben ovatosan próbaltam közeledni, viszont akkor közölte hogy most csak barátok vagyunk. Viszont nagyon ragaszkodik hozzam, általában ő keres engem, ha pedig nincs időm rá, akkor meg azt mondja hogy mindenkire van, csak rá nincs időm. Csak barátnak néz, soha nem akart semmit csak bepróbálkozott hogy esetleg inségesebb időkben jó lennék neki? Miért keres ennyit, ezt nem értem? Vagy talonban vagyok tartva?
2023. jan. 31. 06:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Össze fogtok jönni, kiheverni melletted az exet, aztán ott hagy. Egyébként 30 évesen már nem lány vagy csajszi, hanem nő.
2023. jan. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg ugródeszka vagy és segítesz neki kiheverni az exet, van aki meghallgatja és foglalkozik vele.
2023. jan. 31. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért azt te is belátod, hogy ebből nem lenne kapcsolat. Milyen már, hogy elmondja, olyan pasi kell neki, mint te, utána meg benyögi, hogy amúgy az exével akar újra összejönni, meg nem heverte ki. Innen is látszik, hogy marhára nem benned gondolkodik.
2023. jan. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen igazatok van. Már 6 éve vagyunk barátok nem is akarom elrontani!
2023. jan. 31. 07:50
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Csak hülyít és kihasznál téged. Az ilyen még barátságot sem érdemel. Szakíts meg vele minden kapcsolatot, a saját érdekedben is!
2023. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
A barátsággal az a gond itt, hogy ő ezt akarja, te viszont már többet szeretnél,így ez sem igazán működne tovább. Valahogy tisztázni kellene jobban ezt a viszonyt köztetek.
2023. jan. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Addig kellesz neki, amíg meghallgatod és tolod az energiát felé ezerrel amikor szüksége van. Sajnos nagyon ritkán szokott ez működő párkapcsolatba átváltani, mert benned nem a gyerekei apját látja. Az igazán nagy pofont majd akkor fogod átélni amikor összeszed egy pasit és tőled fog tanácsot kérni, esetleg lelki támaszt amikor éppen megint megszívatják. Én ezt 20 évesen éltem át, annyira megharagudtam a lányra, hogy évekig szóba sem álltam vele pedig csak magamat hibáztathatom.

Barátok voltatok, vagytok és ha rajtad múlik akkor lesztek is és ne tápláljál semmilyen reményeket a nő irányába!!!

2023. jan. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Lelkitárs vagy és ennyi, kiheveri azt jön más férfi a képbe.
2023. jan. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%
kurd le, fassz ki van mar ezekkel a 6 eve vagyunk baratok idetlensegekkel, aztan ha nem mukodik mindenki megy a maga utjan
2023. jan. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg vonzódna hozzád akkor már együtt lennètek, csak nem akar levesziteni mert meghallgatod a hulyesègeit.


"Igen igazatok van. Már 6 éve vagyunk barátok nem is akarom elrontani!"


Ha barátnőt akarsz csak vesztegeted vele az idődet

2023. jan. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!