Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül építeni magad vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül építeni magad vs párkapcsolatban húzzátok fel egymást? Melyik a gyakoribb és életszerűbb?

Figyelt kérdés
Utóbbi szerintem működőképesebb mivel társaslények vagyunk és egyedül gyakran a motivációnk a béka feneke alatt van, de mégis sokan valamiért azt hiszik, hogy előbb magadat kell építeni aztán keresni kapcsolatot. Ez nem fordítva működőképes inkább? A valódi szeretet növeli a motivációt és a tenni akarást.
2023. jan. 31. 07:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
87%

A párkapcsolatok javarésze leépítő es nem építő amilyennek lennie kéne normál esetben.

Ha engem nézunk nem egy ferfival jartam aki mellett egyiktől sem lettem több. Mintha csak feljárkáltak volna hozzám szexelni, nem haladtam sehova egyik mellett sem.

De azzal akivel egyutt kezdtuk nullarol lett alberletunk jo munkahelyunk is ingóságaink is, na utána látom viszont hogy nullarol hova fejlodtem mellette.

2023. jan. 31. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
*A többi mellett meg evek mulva is csak igyanott tartok mint amikor osszejottunk. Szakitasok után szetnézve semmi nincs tőlük amit kaptam volna, épitőkövek vagy bármi.
2023. jan. 31. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem mukodokepesebb. Eleve kevesebbet ersz ra, nem is akarsz massal foglalkozni, csak a paroddal, ha raersz. Plusz akinek nincs meg egyedul a motivacio, kapcsolatban sem lesz, maximum az elejen par honapig, azzal meg sokaig nem jutsz el.
2023. jan. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Sokan csak maguknak kaparják a gesztenyét nem a közös életre haladni fejlodni egyutt.

Egyéni harcok vannak párkapcsolatokban. Meg egyéni motiváciok egyéni erdekeltségek.

Nagyon meg kell valogagni ki az ako veled egyhajoban evez ill van e olyan egyaltalan.

2023. jan. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ahol leépítés van az nem jó kapcsolat. Ne ez legyen a norma hanem pont, hogy az építés. Szomorú azt látni, hogy aminek alapnak, magától érthetőnek kell lennie az nem az. Saját példa edzésekkel kapcsolatban irtó nehezen vettem rá magamat, de szerencsére már több hónapja edzek. Szerettem volna jól kitanulni az angolt, de teljesen elment a motivációm ettől és nem ez az egyetlen eset. Abban hiszek, hogy a kapcsolat sokkal inkább épít, mint leépít, mert ahol az utóbbi abból ki kell lépni. Az emberek többsége alapból leépítő és nem hisz olyan alapvető értékekben, mint én?
2023. jan. 31. 08:05
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
Nem leépito az emberek javatesze hanem önző.
2023. jan. 31. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Hans Pötterman ***** válasza:
57%
Nálunk működik, építjük egymast, és haladunk az életben sokkal jobban mint anno külön - külön
2023. jan. 31. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
53%
Én most egyedül vagyok, két féle sportot űzök, nyelvet tanulok, építem a karrierem…igazából én eddig mindent magamtól és magamnak értem el az életben. A kapcsolatok mindig inkább hátráltattak és felesleges stresszforrások voltak.
2023. jan. 31. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Mathus ***** válasza:
57%

nem véletlen a mondás a közös lóról. a legtöbben méricskélnek, hogy ki-mennyit ad-kap. csak annyit és/vagy akkor tesz bele, hogy ő plusszosan jöjjön ki. nem láttam még más példát, az altruizmis a magyaroknál ritka vendég.

egyedül könnyebb mind erőforrás, mind eredményesség tekintetében az önfejlesztés.

2023. jan. 31. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha önállóan is épülnek a felek és két ilyen ember összejön, az varázslatos. De a gyakoribb az, hogy az egyik épít, a másik rombol és kapcsolatban az egyik lehúzza a másikat vagy a kettő egymást.
2023. jan. 31. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!