Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedül építeni magad vs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül építeni magad vs párkapcsolatban húzzátok fel egymást? Melyik a gyakoribb és életszerűbb?

Figyelt kérdés
Utóbbi szerintem működőképesebb mivel társaslények vagyunk és egyedül gyakran a motivációnk a béka feneke alatt van, de mégis sokan valamiért azt hiszik, hogy előbb magadat kell építeni aztán keresni kapcsolatot. Ez nem fordítva működőképes inkább? A valódi szeretet növeli a motivációt és a tenni akarást.
2023. jan. 31. 07:49
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
17%
Egy átlag kapcsolat csak a kényelemről a szexről, meg az egó fényezésről szól. Fura, mert én azt látom, hogy a működő kapcsolatok attól működnek hogy a férfi alul, a nő felül választ. Már ha egyáltalán beszélhetünk választásról. Az azonos szinten lévő ffi-nő kapcsolatok is pár év alatt bedőlnek. A nő nézzen fel, kezelje istenként a férfit, ettől a pasi férfinek érzi magát. Ettől meg a nő nőnek. Hülyén hangzik, de ez tényleg így van. Amikor egy férfi fut a nő után, az egy kabaré. Full leépítő kapcsolat. Az egyenrangú kapcsolat is egy farokméregetés, sok energia megy el arra hogy ki az erősebb, ki a dominánsabb. Egy nőnek fel kell néznie a férfire, enélkül egy kalap sz*r az egész.
2023. jan. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
87%

#11:

Abban egyetértek veled hogy a "nőnek fel kell néznie a férfira", ez nálam is így van. Csakhogy amit később írtál: "Amikor egy férfi fut a nő után, az egy kabaré", -ezt nem igazán tudom értelmezni.

Mi legyen szerinted? Egy nő fusson a férfi után? A nő udvaroljon???

Én is csináltam hasonlót, amikor összejöttem valakivel akire felnéztem minden téren (munka, magánélet), de ez engem épített le a végletekig. Majdhogynem én udvaroltam neki nő létemre, mindent megtettem neki amit szeretett volna. Igaz akkor nem éreztem tehernek, mert szerelmes voltam. És mi lett az eredménye? Mit kaptam viszonzásul? Egy nagy büdös SEMMIT. Használva lettem, ennyi történt. Mikor neki kellett volna "visszaadnia" a sok jóból amit tőlem kapott, akkor már nem kellettem.

Azt sem mondom, hogy a férfi fusson a nő után, de azt sem hogy fordítva!

Mindkét félnek fel kell néznie a másikra ami annyit tesz, hogy KÖLCSÖNÖS a tisztelet, a megbecsülés. Ezeket nem lehet patikamérlegen kimérni.

Ezek vagy jönnek zsigerből, érzelmileg, vagy nem. Ha nem, akkor hagyni kell a fenébe a kapcsolatot.

És az is igaz hogy az ember az élete alatt többször lehet mélyponton, eleve az egész élet hullámzó. Egyszer fent, egyszer lent.

Ha a felek igazán szeretik egymást akkor amelyik éppen fent van, húzza magával azt aki éppen lent. Persze aki lent van annak is tennie kell érte, hogy ne húzza lejjebb a másikat. De ez csak ott működik ahol igazán szeretik egymást a felek. Aki egoista, csak saját magával van elfoglalva, magának kaparja ki a gesztenyét, az sosem szerette igazán a párját. De ilyen emberrel meg nem kell kapcsolatot kezdeni.

2023. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%

A kölcsönös szinttel az a bajom, hogy ott nincs irányító. Ott a szőnyeg alá van söpörve minden. Az van, hogy minden működő rendszer hierachikus. Van egy vezető, és meg van a sor lefelé. Mindenhol ez van ami működik, a természetben az összes rendszer ilyen.


A nő nem vezető. Ezen lehet vitatkozni, nem érdekelnek a 21-ik század család és emberellenes nézetei. A nők nem akarnak vezetők lenni, de ezt erőltetik. A férfiak hulyén érzik magukat a másodhegedűs szerepben. Teljesen szétcseszték a dolgokat, és ez látszik a jelenlegi, sőt az egyre romló tendencián. A férfiak olyan dolgokba fektetnek energiát, ami párkapcsolati szinten teljesen felesleges. Ahol meg helyt kellene állniuk, ott meg már nem tudnak, sőt szembemegy a jelenlegi irányelvekkel.


Mire gondolok? Mi megy ma? A férfiak átmentek nőbe! Páváskodnak, az életük 80%-a azzal megy el, hogy szépítkeznek, öltözködnek, gyúrnak, tetkóznak. Mindent kizárólag a külsőségekbe fektetnek, mert hát az van, hogy így lehet nő. Amikor megvan, akkor meg azt érzik hogy üres minden, gőzük nincs arról hogy hogyan tovább. Ja, hogy ha van nő, jöhet a tömény szex, mert hát ennyi egy párkapcsolat. Meg aztán az folyik a vízcsapból is, hogy egy férfinak legyen méretes farka, és az ágyban egy este alatt minimum 3 sorozat orgazmust adjon a nőjének. Ennyi egy párkapcsolat. Hogy a férfi egyéb téren használhatatlan? Nem tudja kormányozni a kapcsolatot? Nincsenek céljai? 1-2 hónap után lemegy pincsikutyába? Hát erre megy ki a játék nem? A nők vezető szerepbe kerüléséről. A nők lábai előtt hever a komplett férfi társadalom. Már régen nem arról szól a dolog hogy van az erős férfi, aki nőt választ. Ma már az van hogy vannak a páváskodó pasikák, akik egymás hátán ugrálva akarják elérni, hogy nagy kegyesen válassza már ki őt egy nő amolyan házikedvencnek!


Írogatnak napi 20-30 sablon levelet, hátha valaki megszánja őket, és össze jön egy kósza ingyen szex. Krvára vedd komolyan azt, hogy aférfiak egyetlen célja az, hogy ebben a hatalmas versenyben szexhez jussanak. Stabil, erős kapcsolat egy stabil erős férfival? Ez egyre jobban utópia lesz, ugyanis erre már nem jut energia, nem látnak követendő példát. Mit is látnak? A nőknek mindent szabad, a nőket mindenhol a férfiak elé akarják helyezni, a nők szexuálisan bármit megtehetnek. Ha bármit, akkor a férfiaknak is elég a szex. Lehet még hinni a nőkben? Egy nő akkor talál vagy cserél partnert, akkor szexszel amikor csak kedve tartja. Mitől legyenek annyira lelkesek? Ja, lelkesek a szexért. Ez az egész már vagy 15 éve el lett baszarintva, de szerintem ez csak fokozódni fog!

2023. jan. 31. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Emberfüggő. Aki ilyen típus, az egyedul is ezt csinálja és kapcsolatban sem enged belőle. Akinek partner kell a fejlődéshez, az sosem volt ambiciózus és soha nem is lesz az tartósan.
2023. jan. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
#14 totálisan egyetértek. Aki mástól várja a fejlődést, vagy más hátán akar felkapaszkodni, mert egyedül nem boldogul, na nekem ilyen pár nem kellett soha. Ezek csak visszahúznak és kihasználnak, aztán még téged okolnak, ha nem jönnek össze a dolgok.
2023. jan. 31. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
15. Hála Istennek fingom sincs róla miről beszélsz. Én inkább azt tartom szörnyűnek, amikor az emberek leállnak taplókkal. Én csak azt kérdezném ilyenkor, mi tetszik a másikban? Mit csináltak az ismerkedés időszakában? Oké, folyamatos szex. Ja, egy nő hogy tud lefeküdni egy ilyen alantas pondróval? Aztán elgondolkozok hogy ki is a hibás? A nőknek miért nincs valódi igényszintjük? Mármint emberi? Akkora baromság ez a gyermeteg szerelem. Szerelem miatt nem érdekli hogy egy címeres ökör a barátja vagy a férje. Hogy a fenébe nem számít mindez? Én a szimpla baráti körömből is ki szelektáltam az olyan embereket akik negatívak, rossz hatással vannak rám. Ti meg nők simán benne maradtok egy kapcsolatban olyan pasival, aki tulajdon képpen csak kihasznál benneteket, mert hogy a szerelem. Szerintem ez marha gyenge válasz, arról nem is beszélve hogy rengeteg év elmehet rá, amiket már sosem kapsz vissza.
2023. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
52%
#13, 16 hogyan mondd el magadról, hogy incel vagy, anélkül hogy elmondanád, hogy incel vagy - napi adását olvashattuk. Ismét kellemesen szánalmasra és szórakoztatóra sikerült. Köszönöm a női nem nevében, hogy kivonjátok magatokat az ismerkedésből, mi meg nyugodtan lehetünk egyenrangúak vagy akár VEZETŐK is NORMÁLIS férfiak mellett. Na pusziiiii, ne robbanj fel
2023. jan. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Mi a férjemmel közösen a semmiből építettük fel magunkat és egymást. Míg meg nem ismertem, csak tengtem-lengten, céltalanul éltem bele a vakvilágba. Ő volt az első és egyetlen, aki motiválni tudott.
2023. jan. 31. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
25%
17. Incel? Csak látom hogy mi megy. Egyébként már a lányom van "eladósorban". Na puszika. A nők nevébe meg ne nyilatkozz, mert a valósi nőtől mérföldekre vagy. Egy ember kérdez, vagy legalábbis meg akarja érteni a másik álláspontját. Én ilyen vagyok, te meg nem. Mindenki beárazza magát. Te nem látsz a gőgtől meg a feljebb valósági komplexusodtól. Egy valódi nő kedves és kellemes női rezgéseket áraszt. Most ne állj le gondolkozni ezen, nem rólad beszéltem. :)
2023. jan. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerencsére nem a te hülyeségedtől teszem függővé az értékemet, úgyhogy megnyugodhatsz, pillanatig sem hatottál meg. A lelki üdvömért sem kell aggódnod, már réges rég megtaláltam azt a FÉRFIT, aki számára én vagyok a NŐ. A hozzád hasonló fatökűek véleménye pedig a legkevésbé sem érdekel. Szegény lányodat azért sajnálom. Szar lehet egy hímsoviniszta gyökér fater mellett felnőni, aki a nő értékét abban látja, hogy mennyire kellemeske kedveske szubmisszív. És gondolom k*ss a neve, mert hát egy nő aztán nem lehet vezető, mégjobb ha véleménye sincs.
2023. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!