Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Véget ért az első kapcsolatom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért az első kapcsolatom. Valóban gyakoribb jelenség ez mint gondolnám?

Figyelt kérdés

Sajnos 13 hónap után szakítottunk a barátnőmmel. Neki is, nekem is ez volt az első kapcsolat. Voltak konfliktusok köztünk már régebben is, de soha nem kísérte veszekedés, nem is hűtlenség stb. miatt voltak, inkább csak egyet nem értés végett.

Most azonban tényleg minden összejött és szakított velem. A fő ok az volt, hogy én egy kicsivel "szabadabb" kapcsolatot szerettem volna, és nem egy olyat mint egy házasság. Ő azonban ezt már egy próba házasságnak tekintette, én több hibát is vétettem, amire ő ezzel reagált.

Éreztem, hogy szeret engem, de képtelen voltam mindenben megfelelni. Ha rendben is voltak a dolgok, ő máris keresett valamit, hogy ne legyen. Éjszakánként többször is a legközelebbi barátommal folytatott beszélgetéseimet olvasta mikor én már aludtam, ahol valamit mindig talált. Olyat például, hogy megbeszéltük mennyi jó nő van úgy általában, vagy ha nem volt kedvem valahova menni stb.

Rosszul érzem magam, hogy mégsem olyan vagyok elmondása szerint mint amilyennek megismert, valamint, hogy mindenkit hozzá hasonlítanék a jövőben. Igazából nem is kell senki jó ideig, úgy érzem, ismerkedni meg főleg nincs kedvem, de egész életemben nem szeretnék egyedül maradni, nyilvánvalóan.

22/f



2020. aug. 19. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ne tudd meg, hány ilyen lesz még. Egyszerűen nem illettetek össze. Majd lesz másik lány. Fél a fejjel!
2020. aug. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, de magamból kiindulva nem jó érzés, ha közben az akivel együtt vagyok másra is olyan fajta szépeket mond.

Lehet hogy ez hiba, de ez van.


Viszont az túlzás amit csinált, mert konkrétan kutakodott.

Nem tudom ki, hogy van vele, de nekem nem lenne energiám annyit olvasni se, plusz azért nem árt ha van bizalom.


Jó döntés, hogy nem vágsz bele kapcsolatba, szerintem ha egy kapcsolatnak vége van, azt valamilyen szinten meg kell gyászolni.


Illetve szerintem jobban jártál, hogy vége van. Túlzás az amit csinált.


19L

2020. aug. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Hibás voltam én, tudnám anélkül is, ha nem mondta volna el napokon keresztül.

Azzal ütött szöget a fejemben, mikor mondta hogy mennyire szeretett, és csakugyan nem tudom, hogy ilyesmire nem képes akárki? Ezzel elpuskáztam a nagy lehetőséget, amire más sokszor éveken át hiába vár?

2020. aug. 19. 21:26
 4/12 anonim ***** válasza:
Most mi van? Miben hibáztal?
2020. aug. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Jó későn kezded a csajozást és jó szar csajjal. Csak gratulálni tudok.
2020. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Abban hibáztam, hogy nem kellett volna ilyesmit beszéljek senkivel, mert ezzel csak megbántottam a barátnőmet. Lehet, hogy én nem gondoltam komolyan, de neki attól még rosszul esett. Valamint ahelyett, hogy örültem volna, hogy lehet egy szoros, komoly kapcsolatom, nekem nem volt jó, több szabadságra vágytam.


Későn kezdtem/kezdtük valóban, de ezen már nem lehet változtatni. Biztos, hogy nem volt hibátlan ő sem, de én is lehettem volna jobb.

2020. aug. 19. 23:02
 7/12 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi ilyen. Ez van. Viszont neki sem kellett volna az egész beszélgetéseteket végig olvasgatni.

Nyilván rosszul tud esni az ilyen, de ha nem olvassa el azt ami eleve nem rá tartozik, akkor nem is tud egy olyan dologról, amit gondolom nem gondoltál úgy ahogyan ő. (Az írásból gondoltam)


A Szabadság részét én sem értem. Bár tény, hogy ha nem vagytok annyit együtt, (mondjuk így sem tudom, hogy mennyi az az annyi) akkor nem untok egymásra.

2020. aug. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
"Szabadság" alatt azt értettem, hogy ha elfelejtettem valamiről beszámolni, hogy most elmentem egy baráthoz, vagy vettem egy ismerősömtől valamit, aki történetesen pont lány volt. Vagy akár az, hogy azt mondtam neki, hogy nekem nem tartozik minden lépéséről elszámolással.
2020. aug. 20. 12:40
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor a lány nyilvánvalóan féltékeny típus és nem éppen enyhén.
2020. aug. 20. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon az, én pedig szinte semennyire sem.
2020. aug. 20. 21:34
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!