Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az, ha a pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az, ha a pasi szinte minden sztorimat beszíveli, de nem ír rám?

Figyelt kérdés
Hetek/hónapok óta ez megy.
2023. jan. 31. 13:04
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Rá írsz, megkerdezed tőle konkrétan, hogy miért szívezz egy huzamban, mi a célja.

Ez nem kezdeményezés, hanem lehetőség arra, hogy tisztán láss és megerősítést adhat, hogy miért teszi.

Olyan hülye, bátortalan, hogy nem mer írni és persze azt sem tudja mi van, mert te csak kapsz, de nem adsz.

Nem tudom hány évesek vagytok, de 18-on felül illene felnőttkent viselkedni.

2023. jan. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nőként nagyon ciki ráírni a pasira olyannal, hogy “miért szívelsz nekem?” Nehogy már. Ha meg akar ismerni, írjon ő rám, ma is meg lett volna rá az alkalma. Úgyhogy nem értem, hogy miért nem ír, ezért írtam ki a kérdést is.
2023. jan. 31. 13:30
 13/21 anonim ***** válasza:
28%

Egyáltalán nem ciki, inkább az, hogy így gondolkodsz már bocs.

Ő már hónapok óta megtette az első lépést, de mivel te nem reagálsz azért nem ír még egy betűt sem! És több mint valószínű, hogy nem is fog, ha azt tartod, hogy mivel ő a férfi neki kell írni.

De gondolkodj már... Mire fel írjon, ha semmit nem kapott cserébe? Nevetséges helyzet. Eskü röhögök, ahogy írok. 🤣

El fog úszni a tengerben és nem fogsz kapni még szívet sem, azt akarod? Ha tetszik rá kell írni én egyáltalán nem tartom terének, hogy konkrét vagy, mert ha egyszer nem bőven posztol, akkor hogyan érd el.

D3 ha ennyire gáznak tartod, akkor kérdezd meg hogy miért nincsenek bejegyzései, mert amit láttál tetszik és kíváncsi vagy miért nem posztol pl.

2023. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Ha ennyire besz*ri férfi létére, akkor nyugodtan elúszhat.

Elvi kérdés, hogy ki írjon kinek először, szerintem mindig a pasi, később már nem félek én írni, de ezt a lépést neki kell meglépnie.

2023. jan. 31. 13:42
 15/21 anonim ***** válasza:
42%

Okay, csak akkor nem értem miért vártál véleményt. Semmi értelme nincs, mert azt nem veszed észre, hogy nem a 18. században élünk és ő már rég te rád vár, hogy lássa, hogy szimpatikus stb.

Én sem írnék a helyében rád pedig nő vagyok. Igaza van, minek, ha te a kisujjad nem vagy képes mozdítani azért, hogy valami kialakulhasson? Nem érdemled meg, hogy rád írjon.

2023. jan. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:

Szerintem az már rég rossz, ha egy nőnek kell megtennie az első lépést, valahogy nem természetes.

Azért írtam ki a kérdést, mert nem értem a férfi logikát, de kaptam értelmes válaszokat a kérdésemre: félénk, besz*ri, arra vár, hogy én írjak.

2023. jan. 31. 13:54
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Írj neki csak annyit hogy szia. Várj meg még válaszol majd írd azt h bocsánat nem neked akartam de ha már így alakult mizu hogy vagy?
2023. jan. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
91%
En veled értek egyet kérdező, ha egy FÉRFI akar valamit, lépjen. Én sem kezdeményeztem soha senkinél, DE azt tudnod kell, hogy talán emiatt hagytam elúszni életem szerelmét. Döntsd el, hogy melyik fontosabb, a büszkeséged, vagy a boldogságod. Nekem az első volt, utólag bánom.
2023. jan. 31. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

"de kaptam értelmes válaszokat a kérdésemre: félénk, besz*ri, arra vár, hogy én írjak."


Akarsz választ? Nem biztos, hogy beszari, csak adok-kapok ELVEN működik. Ergo, ha te egy pontot nem küldesz neki poszt alá, akkor ő nem fog írni.

Vagy barátnője van és csak erre telik tőle, de továbblépne csakhát nem kap tőled jelet, hogy szabad a pálya.

2023. jan. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
képei csak vannak. szívezd be aztat
2023. jan. 31. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!