Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fősulis barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fősulis barátnőm, akinek több pasi is tetszik, ezt el is mondta nekem, illetve én mint férfi barátja is bejövök neki, ezt lehet komolyan venni? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Jól kijövünk a lánnyal sokat mászkálunk minden felé, tenyleg jó barátok lettünk, és megbeszélünk mindent, a pasi dolgait is elmondja nekem. Tetszik két pasi neki akivel összejönne, mert mondja hogy neki csak ők jönnek be. Erre néhány napja közli hogy én is milyen normális, meg jóképű pasi vagyok, ilyen kellene neki is. Na hát ezek után érdemes foglalkoznom vele, vagy ha ilyet mond üssem el poénnal? Mintha napról napra valtozna, egyszer kb azt mondja hogy én kellenék neki, pár napra rá meg hogy csak az a két pasi jön be neki. Ha próbálok óvatosan közeledni (hétvégén moziba voltunk) akkor meg azt mondja hogy csak barátok vagyunk. Össze van kavarodva? Én barátnak tekintem, de ha ilyeneket mond hogy jókepű vagyok, bejövök neki, csak bepróbálkoztam, de lehet hogy hagyni kellene mert csak hülyít? Majdnem minden délután talakozunk, de lehet hogy ritkítom a találkozókat. Szerintetek?
2023. jan. 23. 06:49
 1/10 anonim válasza:
52%

A leírásdoból nagyon úgy tűnik, hogy maga sem tudja mit akar...

Sokszor van, hogy valakiről látod, hogy mennyire aranyos, rendes, milyen jó lenne vele, de a kémia nincs meg.

Ha barátok vagytok, és jó barátok, akkor maradj mellette. :) ne veszíts el egy jó barátot emiatt. Ha bejön neked, amikor elmondja hogy mennyire tetszel neki, mondd el neki az érzéseidet :D

2023. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szex reményében tönkre tennéd a barátságot? Akkor inkább ne is barátkozz vele.
2023. jan. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
A barátságot nem adom fel emiatt! Csak meg kell vele beszélnem hogy ő se tekintsen rám néha-néha másként!
2023. jan. 23. 10:22
 4/10 anonim ***** válasza:
Ja, ezt kéne, de attól, hogy ő játszik veled, vagy csak véleményt nyilvánított neked miért kell bepróbálkozni, hogyha barátként tekintesz rá? Érthetetlen.
2023. jan. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ilyen nőket nem szabad komolyan venni , komoly pénzeket tennék rá , hogy a jelenlegi felfogása szerint mihelyst megkapna, addig lennèl neki érdekes
2023. jan. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Mit kéne azon komolyan venni, hogy bejönnek neki emberek?


Mindannyian napi szinten látunk egy rakás embert, aki tetszik. Mégsem lesz semmi belőle.

2023. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy ostoba lotyó bazd ki!
2023. jan. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem tudod mi a barátság.^^


Ezt miért velünk beszéled meg helyette????

2023. jan. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Megbeszéltem vele, azt mondta hogy én vagyok a balfék annyi jelet küldött, de én nem "fogtam"! Hát, nem tudom, de arra higy miért nekem mondogatta a kiszemelt pasijait nem mondott semmit. Szóval tetszem neki, de ő sem tudja mi lenne a jobb, ha összejönnénk, vagy maradna így minden. Mondta hogy többször megfotdultam már a fejében, de elhessegette a gondolatot. Nem értem.
2023. jan. 23. 21:17
 10/10 anonim ***** válasza:

9.

Mondd neki te is küldtél jeleket!

Ezek a csajok akik ilyeneket találnakki nem 100asok!

2023. jan. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!