Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi nő barátság esetén,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi nő barátság esetén, lehet hogy elvárja az egyik a másiktól hogy keresse gyakrabban? Vagy miért sértődik be ha nem minden nap keresem, ahogy ő mondta hogy mostanában "hanyagolom"? Nem érek rá minden nap.

Figyelt kérdés
Illetve milyen nő barát az aki ha randim van, nemtetszését fejezi ki, érzem a hangján. Mintha bírtokolni akarna, lehetséges nőknél ez? Volt valakinek hasonló tapasztalata? Gondoltam egy igaz barát együtt örül a másik örömének. Hogy van ez?
2023. jan. 31. 19:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
94%
Lehetséges, hogy számára te nem csak egy barát vagy, ő többet érez és azért zavarja, ha randizol valakivel és ha nem keresed annyit
2023. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%

Van olyan akinek sérti az egoját. Ha nem is kell a pasi de csak ő legyen körülnyalva. Egy masik nőért meg ne rajongjon.


Én amugy forditva jártam. Férfibarátom (sima frendzónás), mutatott egy uj csajt hogy most az a nője. Én megdicsértem hogy de szép, illik is hozzád!:) kb egymagasak ugyanaz a stilus meg stb.

Erre totálisan kitért a hitéből és megsértődött és rendesen felhúzta magát azon hogy én ennek örülök:D

2023. jan. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem is többet érez irántad,csak fél bevallani nehogy visszautasítsd.
2023. jan. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd szeretne lenni, vagy leépíted szépen vagy csúnyán.
2023. jan. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
Nincs férfi-nő barátság szex előtt.
2023. jan. 31. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Van kiszemeltje, úgyhogy nem hiszem hogy engem akarna, ezt már többször megbeszéltük, legalábbis azt mondta hogy barátként tekint rám, viszont jóképű pasinak tart. Az egóját nem igazán szoktam fényezni, azt ne várja tőlem! Szóval birtokolni szeretne, illetve csak magának fenntartani, hogy beszélgetőpartnere legyek?
2023. jan. 31. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ha összejönni nem akar veled biztos,nagy logika nincs benne. Így nem is kell foglalkoznod vele különösebben.
2023. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A kiszemeltjét is csak azért osztotta meg veled, mert kíváncsi volt a reakciódra. A csajnak bejössz, de ha te nem akarsz tőle semmit, akkor tisztázd a helyzetet, mert simán lehet, hogy megpróbál majd elmarni a jövőbeli barátnődtől.
2023. jan. 31. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

7

Egyszer már mondta hogy összeillünk, illetve hogy összejöhetnénk mi ketten, de akkor még volt pasija. Úgyhogy célzott már rá régebben!

2023. jan. 31. 20:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor elég egyértelmű. Itt már csak az a kérdés neked tetszik-e ő, vagy te csak barátként tekintesz rá?
2023. jan. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!