Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajokkal hogyan szokás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajokkal hogyan szokás megállapodni barátság extrákkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Persze most ideálisan az kéne, hogy első perctől megmondani, ha valaki nem akar komolyat és akkor nyilván tiszták lennének a viszonyok. Ellenben a tapasztalat azt mutatja, hogy nagyon kevés nő fogadja el, ha nyíltan megmondják neki, hogy igazából tökre szeretnék lefeküdni veled, de párkapcsolat nem annyira érdekel és nem is vagyok hajlandó erőfeszítést tenni érte. Ha nem nagyon jóképű férfi valaki, akkor a nők többsége valószínűleg nem fog belemenni ilyesmibe.

Az ősi ösztönök azért mégis megvannak és szüksége van a nőnek arra, hogy különlegesnek érezze magát, hogy csak őt akarja a férfi még ha racionálisan végiggondolva egyértelműen nem erről van szó, de valahogy ott kell legyen a levegőben ennek az érzete. Igazából valahogy ez adja az izgalmat és a nehézséget is az imerkedésben, ha nincsenek egyértelműen kijelölve a határok. Úgy látom legtöbben úgy csinálják, hogy párszor szexelnek aztán mondják, hogy hát legyen inkább barátság extrákkal végülis tök jól élvezzük egymás társaságát. Erre meg aztán vagy azt mondja a csaj hogy ok, vagy nem, de legalább volt már valami akció. Biztos kell jó kommunikáció is ehhez.



2023. jan. 27. 10:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem sokkal jobban jársz, ha őszinte vagy. Egyrészt tiszta a lelkiismereted, másrészt meg tényleg megér néhány menet egy esetleges óriási balhét? Azt azért minden nő gyorsan levágja, hogy nem haladtok előre.

"Úgy látom legtöbben úgy csinálják, hogy párszor szexelnek aztán mondják, hogy hát legyen inkább barátság extrákkal végülis tök jól élvezzük egymás társaságát."

Ezt nem ajánlom, nagyon gerinctelen dolog.

2023. jan. 27. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Ha utólag nyögöd ezt be, tuti az összes csaj el fog küldeni a búsba.

Inkább legyen gerinced és légy öszinte még ha ezzel azt is vállalod nem fog minden csaj alád feküdni.

2023. jan. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Én előre letisztáztam, hogy ezek a szándékaim. Nem vagyok egy aljas féreg, tisztelem annyira azt, akivel lefekszek, hogy nem verem át. A tapasztalatom pedig az, hogy nem lehetetlen rá partnert találni. (Pedig távolról sem vagyok egy görög isten.) Eddig háromszor voltam ilyen "kapcsolatban", abból a legutóbbi végülis párkapcsolattá alakult át.
2023. jan. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előre tisztázni kell, így nem lehet kellemetlen a helyzet.
2023. jan. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Annál kevés megalázóbb dolog van, mikor te komoly kapcsolatot keresve ismerkedsz annak reményében, hogy valaki végre szeretni fog, erre az a valaki a sokadik randin benyögi, hogy csak rendszeresen meg akar kúrni és lelki szemetesnek használni, magyarul mindent, amire te is vágysz, csak egyoldalúan és szeretni közben ne kelljen.
2023. jan. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Képzeld el, hogy találsz egy nőt, aki tökéletesen kiegészít. Szeretsz vele lenni. Látod a közös jövőtöket.


Aztán a sokadik randi után benyögi, hogy csak a szex kell neki, de nem akar veled lenni.


Nem esne jól, ugye?

2023. jan. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ígérgetni, nyíltan olyasmire tenni utalást, hogy közös jövőt tervezel vele nem etikus, de ha nem kérdez rá egyértelműen és te sem mondod el, akkor kijöhet ilyen helyzet.
2023. jan. 27. 11:44
 8/13 anonim ***** válasza:
35%

Sehogy nem szoktak megállapodni az emberek. Ugyanúgy elmennek egymással randizni, aztán csókolóznak és lefekszenek valamikor az 1/2/3. randin. Aztán ezt a dolgot nem fejlesztik tovább kapcsolattá, hanem csak néha találkoznak szexelni heti egyszer vagy párszor.


A másik dolog kedves nők, hogy ne projektáljátok már ki a saját életeteket a férfiakra. A két nem nem egyforma, nem egyforma dolgokat tapasztal meg mindenben, ezt értsétek már meg. A férfiakkal ilyen nem szokott történni, mint amit az 5-6-os válaszoló is leírt. Ha egy nő nem érdeklődik egy férfi iránt, akkor nem szexkapcsolatba kezd vele, hanem elküldi a pi*@csába, elutasítja, ghostingolja, stb. Tehát a férfi még csak el sem jut a szexig, meg addig, hogy kihasználják.


Ez az egymás felszopkodása/pontozása is annyira durva. Itt mindenki írja a kamukát, a tökéletes, 100%-ra pontozható válaszokat (meg akar felelni a többi embernek a válaszával), hogy persze ő tökéletes, mindig úgy csinál mindent, hogy ne bántson meg más embert, aztán a valóságban megy az embereknél egymás orrba-szájba szívatása. Értsd már meg, hogyha leírod az őszinte igazat és lepontoznak érte, akkor sem dől össze a világ. Ne azt lesd már állandóan, hogy megfelelj másoknak és mit gondolnak rólad és ne az alapján írd már a válaszod.

2023. jan. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha korrekt vagy magadtól is jelzed ezt finoman hogy nem komoly kapcsolat a cél, a többi csak mellébeszélés.
2023. jan. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

#8


"A férfiakkal ilyen nem szokott történni, mint amit az 5-6-os válaszoló is leírt."


Gondolod te. Én volt, hogy rendszeres partnert kerestem, de nem volt igényem szerelemre, mert másról szólt az életem. Több férfi is megsértődött rajta. Ilyen kis cuki naivak voltak mint te, azt hitték, hogy úgyis beléjük fogok szeretni, ha eleget dugunk, mert a nők ilyenek. Mentségemre legyen, tudták, hogy mit vállalnak, csak nem akarták felfogni, csak mikor már nyakig benne voltak. Mikor megismertem valakit, akit tudtam is szeretni, lezártam velük a szexkapcsolatot. Akkor tudatosult bennük, hogy komolyan is gondoltam.


Sok esetben igaz az, hogy mi nőként sem vágyunk épp szerelemre, de a szex jólesne. És mivel egy nőnél jellemzően veszélyesebb a partnerek gyakori váltogatása, illetve pazarlás is lenne növelni a szexuális partnerek számát random emberekkel, akik nem is tudnak élvezetet nyújtani, nyilvánvalóan van olyan élethelyzet, mikor egy jól bejáratott, megbízható szexpartner az ideális, aki mindig kéznél van és akitől nem kell félni, hogy csalódást okoz, mindezt fölösleges sallang nélkül.


Nem teljesen értem, miért nem evidens ez a férfiaknak.


Viszont ha a másik komolyat akar és te eljátszod, hogy tőled megkaphatja, csak azért, hogy így könnyebb legyen tartós szexpartnert találni, az patkányság, nemtől függetlenül.


Nem teljesen értem, hogy miért nem evidens ez nektek, férfiaknak. Ti tényleg azt hiszitek, hogy nem szeretjük a szexet csak azért, mert ti személy szerint nem tudtok úgy megdugni egy nőt, hogy meg akarjon tartani érzelmi töltet nélkül is erre a célra? Hát ez nagyon cuki!


5-ös voltam.

2023. jan. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!