Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt érdemes vajon eröltetni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt érdemes vajon eröltetni? Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sítáborban egyik este buli után segítettem két elég részeg csajnak hazajutni a szállásra. Az egyik kb alig tudott járni őt vittem fel. A barátnője jól volt úgyahogy viszont ő a telefonját hagyta el ami csak másnap lett meg. Nem akartam aznap este felmenni hozzájuk de látszatra nem ellenkeztek az ajtó előtt köszöntem el, hogy akkor megyek. (Barátaim szerint hülye voltam hogy ennyibe hagytam) Nem akartam cdatag részeg lányokkal kezdeni mert elég görény dolog szerintem. De a lényeg hogy az egyikük másnao felhívott mert tudta a számom mert este hívogattuk a telóját háha meglesz. Megköszönte hogy segítettem meg elkérte a nevem és én is az övét és bejelöltem facen és vissza is jelölt. Viszont próbáltam vele beszélgetni de nem nagyon éreztem hogy ő is partner lenne ebben. Vagy rövid szavas válaszokat kaptam vagy valamire nem is válaszolt. Mintha le akarna ráni viszont ma mondta hogy lemennek buluzni ugyan oda ahol multkor találkoztunk és hogy előző nao bealudtak este azért nem voltak lent. Most azért mondta hogy mennek ma le mert ezzel célolzni próbál valamire? Vagy ha nem akar tőlem semmit akkor minek ír? Nem tudom mégis mit csináljak szívesen ismerkednék de nem szeretnék kellemetlen/ megalázó szitut sem amiből szarul jövok ki vagy ilyesmi.
2023. febr. 2. 19:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Célzott arra, hogy menj bulizni és lehet jobban szeret szemtől szemben ismerkedni. Menj el nyugodtan.
2023. febr. 2. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azzal nem vesztesz semmit, ha lemész a buliba.
2023. febr. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Lemész, megtörténik a dolog és a végén majd mondja a tarifát.
2023. febr. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Még nem biztos, hogy akar valamit, de megadja a lehetőséget, hogy megismerjen(ek).
2023. febr. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát lementem. Írtam neki, hogy lent vagyok és merre vannam. Nem válaszolt egész este. Aztán ma reggel kaptam annyit, hogy voltak lent de aztan visszamentek a szállásra. Szerintem ezt elengedem. Este találkoztam másokkal akikkel tudtam még ma is beszélni szóval nem erőltetem azt ami nem akar menni.
2023. febr. 3. 17:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnálom kérdező, de legalább nincs benned a mi lett volna ha kérdések. :)
2023. febr. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ja, hát ilyenekkel nem kell foglalkozni.
2023. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom meg kicsit rossz érzés mert úgy érzem ilyenkor ha ilyen előfordul, hogy ha esetleg kicsit jobb képű lennék vagy sportosabb ilyenek akkor talán tobb esélyem lenne..
2023. febr. 3. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:
Lehetsz megfelelő életmóddal, öltözékkel, frizurával.
2023. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Elkezdtem úszni, még tervezek menni konditerembe is de sajnos kevés az idő, és úgy érzem 0 energiám egyetem és munka mellett. Vajon elég ha azt látják, hogy törődök a külsőmmel és a fizikumommal? Sajnos az arc berendezésén nem nagyon tudok sokat változtatni, max fogyni és ennyi de az nem túl drasztikus. /:
2023. febr. 6. 00:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!