Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátomtól hogy fogadjam az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomtól hogy fogadjam az alábbi kijelenést? Mit reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Férfi nő barátság már több éve, sokat találkozunk. Hétvégén elmentünk moziba, és észrevette hogy uj felsőm van. Azt mondta hogy nagyon jól áll rajtam, jól nézek ki nagyon, végig kellett néznie rajtam... Csak sima bók volt?
2023. febr. 2. 22:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Szeretnél többet képzelni bele, mint egy baráti bók?
2023. febr. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Kétesélyes. Vagy a felsődet dicsérte, vagy megdugna.
2023. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%
Dugni szeretnél vele. Ő udvarias volt , semmi több.
2023. febr. 3. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék se többet bele látni, sem dugni vele. Csak nagyon meglepett, nem tudtam rá reagalni sem hirtelen. Nem tudtam hová tenni a kijelentését!
2023. febr. 3. 06:58
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szexualisan vonzodik hozzad, tudatodra akarta hozni
2023. febr. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%

Na ezért nincs női férfi színtiszta barátság. Legalábbis itt a példában biztos, hogy nem erről van szó.


Mit írsz? "Nem szeretnék se többet bele látni, sem dugni vele."


Erre: "nagyon meglepett, nem tudtam rá reagalni sem hirtelen. Nem tudtam hová tenni a kijelentését!"

Miért is lepődtél meg? Egy barát nem bókolhat?

Persze meglepődtél, mert tudatalatt nem barátként tekintesz rá.

Ha nem jelentene semmit, akkor mondtad volna "ja köszi most vettem", nem tulajdonítanál ennyi jelentőséget neki.

2023. febr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%

"A barátság férfi és nő között azoknak a házassága, akik nem hálhatnak egymással."

Jules Renard

Szívesen...

2023. febr. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak nem a ruhát nézik meg egy nőn, hanem azt, hogy áll rajta és ezáltal mit, mennyit mutat meg.Az ő szájukból a bók nyilván nem az adott ruhadarabnak szól,hanem neked, a nőiességednek.Szóval, innentől kitalálhatod, hogy alaposan végigmustrált az illető, mielőtt megdicsért. Ergo,bejössz neki.

Rajtad áll,mit kezdesz ezzel az információval.

2023. febr. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs férfi-női barátság, az egyik mindig többet akar - esetünkben a pasas dugna meg, ha engednéd, ez egyértelmű.


Kérdés

1. ő mihez kezd veled (ha nagyon akar, elcsábít, ne legyenek illúzióid)

2. te mit kezdesz az információval

2023. febr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem vonz titkon és eszed ágában sincs dugni vele, akkor figyelmen kívül hagyod, ebből ő is rajon h zárt ajtón kopogtat és nem lép tovább, maradtok barátok. Ha ez így neki oké továbbra is.

Ha továbbra is udvarol, akkor tisztázod, hogy eddig és ne tovább. Hanyagolod a találkát.

Lehet hogy simán megdícsért, ahogy két nő egymást. Lehet hogy azt hitte rossz napod van és csak kedveskedni akart.


Ha áramütésszerűen jött a bókkal a felismerés, hogy jó a barátom pasi ól van és nem is akármilyen től, akkor meg következő alkalommal lehet jelet adni neki, hogy zöld útja van a szép felső levételére.

2023. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!