Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, nektek kinézetileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nektek kinézetileg pontosabban viselet, öltözködés milyen pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
Ill milyen stilusú pasik? Az apróbb részleteket is irjátok le !Képet mellékelhettek!
2023. febr. 4. 01:51
 1/10 anonim ***** válasza:
25%
Akik 80 as evek stilusaban oltozkodnek, mint alcapone es bandaja
2023. febr. 4. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Laza, letisztult smart casual. Prémium anyagösszetétel, alapszínekben. Semmi látványos logó vagy felirat. Semmi feszes öltöny, hogy még fontosabbnak tűnjön. Borotvált vagy enyhén borostás arc, tiszta ápolt kezek. Minőségi cipő. Valami komolyabb óra.
2023. febr. 4. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Amit a masodik irt, az jon be alapvetoen, de a mostani parom stilusa telen inkabb olyan, mint egy rockere, oltozkodesre, borkabat meg acelbetes. Nyaron lazabban oltozik, kb mint barmelyik atlag fiatal srac. Amikor osszejottunk sok-sok eve, meg a haja is hosszu volt, azt azota levagta😄

Annyira az oltozkodes nem szamit sokat, amig alapvetoen tiszta, nem ezereves ruhakat hord valaki, amik passzolnak meretre, es a tobbi dolog rendben van, testszorzetek rendben tartva, ha osszessegeben apolt, rendezett hatast keltesz, akkor masodlagos, hogy egy atlag hetkoznap milyen stilusu ruhakat preferalsz.

Egy szimpla farmer-polo stilus is nezhet ki normalisan, meg nezhet ki ugy is, mintha valami bena apuka lennel 1985-bol.

2023. febr. 4. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
73%
2023. febr. 4. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
4 koszi, ki is vertem ra
2023. febr. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
33%

Szívesen! Az én farkam is mindig kemény lesz tőle.

18L

2023. febr. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Magas devergo laza cuccokban jó kocsival
2023. febr. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az olyanok, akik férfinak néznek ki.
2023. febr. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2015 fast fashion divatja + minden, amit Shawn Mendez magára vesz.
2023. febr. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#4

Meglep, de ki tudtam verni rá.


Vicceltem.


Egyáltalán nem lep meg.

2023. febr. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!