Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi ideig szokott készülődn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig szokott készülődni a barátnőtök/feleségetek?

Figyelt kérdés

Ahányszor mennénk vhova szórakozni vagy csak vásárolni menni, min. 2 órát készülődik és ezzel kiidegel. Már rég megjöttem volna a boltból, ő még mindig nem tudja melyik ruhát vegye fel, sminkelést pedig már nem is említem… Ő a 3. nő az életemben. Amire emlékszem, hogy az első az még rosszabb volt, olykor 3,5 órán át is bíbelődött…


Srácok, ti mennyit vártok rájuk átlagosan? Kort is írjatok. (26F)



2022. okt. 14. 11:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

1,5 - 2 óra, attól függ, hogy hajat is mos és utána frizurát is készít ( ha nem, akkor 1,5 óra), sminkel, ruha.


Ezt bele is számoljuk az időbe, bárhová megyünk. De ez csak akkor, ha "nagyobb eseményre" megyünk (baráti, családi összejövetel, étterem, buli, stb).


Ha csak egy lazább esemény (mozi,vásárlás,stb.) , akkor fél óra alatt megvan.

2022. okt. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%

Kb 20 perc alatt elkészül. Nagyon ritka hogy többet kell várnom rá.

Mondjuk a ruhásszekrénye az tényleg toppon van, már úgy rakja be a ruhákat szettbe, hogy csak kiveszi és nem kell keresgélnie mihez mi jó.

2022. okt. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nőként válaszolok, nekem 10-15 perc kell. A hajamat befonom, plusz fényvédő. Ha sminkelni akarok, akkor az 1-2 perc (púder + szempillaspirál).


Sokszor nekem kell várnom a páromra, mert ha pl egészkor kellene indulnunk, akkor neki óra öt perckor jut eszébe, hogy még borotválkoznia kell, stb. :D

2022. okt. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 Hans Pötterman ***** válasza:
98%
Hálistennek 5 perc alatt megvan,nem sminkel.
2022. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
96%
Én annyit mondok hogy múltkor nála aludtam és 4:15kor kellett kelnünk hogy 8ra beérjen egyetemre😆
2022. okt. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
15%
Ilyen cunci fajta?
2022. okt. 14. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
19%

Pasival is jogod van lenni ha ennyire zavar…

Mellesleg a nők többsége ilyen, bevásárlást gondolom említeni sem mered… de ennek ellenére szeretjük őket:)

2022. okt. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Erősen kamuszagot érzek.

Én is, és minden nő, akit ismerek, negyed óra alatt elkészül, nagyobb eseményre max. 1 óra.

2022. okt. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
4%
2,5-3 óra. Borzasztóak ezek a nők
2022. okt. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

Számítsál erre és akkor kit érdekel?

Miért nem mész ki addig a kertbe, olvasol, sétálsz egyet ...

2022. okt. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!