Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért csinálja ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy lánnyal kb 4 hónapja és 3 hónapig beszélgettünk kb hetente 2szer 3szor. Másfél hónap után említette a barátját de utána is ugyanúgy beszéltünk. Viszont az utóbbi fél hónapban voltunk együtt diákmunkázni és ott úgy tűnt, hogy nem vagyok neki közömbös. (Meg voltak a jelek nagyjából). Utána 2 napig egész nap beszéltünk még az egyik nap random hajnal 1 fele is rám írt, hogy tudom e mi az a bejövős ajánlat? (Meki menü) Utána 3 napig vagyis az utóbbi 3 napban amikor ráírtam egyből átrakta magát nem elérhetőbe (válaszolt de sokszor sokkal később mint ahogy szokott) Tegnapi nap már flegmázott is egy kicsit ma meg már nem is beszéltünk. És itt jön a kérdés, hogy vajon miért csinálja ezt és, hogy megéri e megkérdezni tőle ezt? Annyi még, hogy mivel barátja van így nem is próbálkoztam be nála, úgy vagyok vele, hogyha esetleg szakít a barátjával akkor majd bepróbálkozok.

2023. febr. 4. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
85%

Minimum azért csinálja, mert hiányzik neki a figyelem, szeretetéhsége van, és ezt tőled szippantja be. Lehet továbbá, hogy tetszel neki, csak nem olyan talpraesett, bátor, vagy nem annyira határozott, hogy kilépjen a jelenlegi kapcsolatából. Az is lehet, ő még addig is elmenne, hogy megcsalja veled a párját, és majd ha biztos benne, hogy te jobb pasi vagy, 100% jobban érdekled, akkor otthagyja a másikat. Nem tudom ebbe mennyi van, de... ilyesmi lehet.

Szerintem tanuld meg kinyitni a szád, ha kételyeid vannak. Igen is lehet kérdezni. Ha nem válaszol normálisan, és neked fusztráló a helyzet, akkor viszont zárd le egyértelműen, ne hagyd, hogy szórakozzanak veled.

2023. febr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Már nem vagy neki érdekes, azèrt.
2023. febr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sem vagy érdekes, elmúlt a tiltott gyümölcs érzése részéről ha egyáltalán volt.
2023. febr. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
1-es lehet megkérdezem holnap. Mai nap lehet nem kéne már mert általában hétvégén a barátnőivel lóg valamilyen kocsmában és iszogatnak. Bár a mai nap lehet jobb lenne, mert ha odavan akkor valószínűleg spicces állapotban van és ilyenkor őszintébb az ember.
2023. febr. 4. 20:26
 5/6 anonim ***** válasza:
57%
Kérdezd meg. Hasonló helyzetben vagyok, csak idősebben, és örülnék, ha előhozná ezt a férfi, és tudnánk róla beszélgetni. Hogy bennem mi van: Tetszik az illető, talán már több is,,mint tetszik. Nem vagyok benne teljesen biztos, hogy én mennyire jövök be neki, mert nagyon nyitott srác, sokakkal is jóban van. Ezert nem merem a sok sok éves kapcsolatom lezárni, ami nem is olyan rossz, csak az újdonság varázsa felülírta. Mióta említettem neki a párom értelem szerűen visszább vett, én meg béna és gyáva vagyok erről beszélni, ő nálam sokkal batrabb is és túl mdnőnek érzem magamhoz. Pedig tény, hogy udvarolt nekem. Szóval bedzèlj a lánnyal, ti0sztalzod majd a helyzetet, mindenki megkönnyebbül.
2023. febr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocs a hibákért.
2023. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!