Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiú vagyok 15 éves. Anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiú vagyok 15 éves. Anyukám munkatársa 20 éves lány. Már nem egyszer mondta anyumnak, hogy megvárna engem tetszek neki(mármint korban). Lehet ebből valami kapcsolat?

Figyelt kérdés
Szerintem bejövök neki (legalább is én igy veszem észre) és ami fontos hogy ő is tetszik nekem. Mit tegyek.
2008. dec. 27. 16:23
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Uccu neki! Csak ha lehet intézd úgy, hogy édesanyád ne tudja meg (legalábbis az első időben ne) mert azért elég ciki lenne ha a kollegina édesanyádnak mesélne el egyet-mást a fiáról. :D
2008. dec. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem poénnak szánja, hogy "megvár", akkor lehet. Bár ez attól is függ mennyire vagy érett szellemileg, és hogy egyáltalán összeilletek-e. Meg kell próbálni :)
2008. dec. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem a Te dolgod még egyenlőre a tanulás, vagy veled egyidős csajokkal szórakozni! Gondolj anyukádra, milyen kellemetlen lenne számára, ha a munkahelyén kiderülne, hogy a 15 éves fia a munkatársával kavar!
2008. dec. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!