Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a különbség a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi a különbség a szerelem és a nagyon jó és mély barátság között.(nő és férfi kapcsolatában? )

Figyelt kérdés
Tudom sokak szerint nincs barátság nő és férfi között. De van egy ismerősöm(férfi) és ő állítja, hogy neki van ilyen nő az életében. Ezért kívancsi vagyok ti mit gondoltok.
2023. febr. 7. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Elkőteleződes a másikhoz.

Hűség kötődés és gyakorta aki szerelmes annak a párja az első és önmaga a 2.

Szerelem nelkul ezek nincsenek.

2023. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik, nincs szexuális vonzalom.
2023. febr. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha, ha meghúznád/megdugatnád magad az már nem barátság részéről/részedről.
2023. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
A szerelem az egy igencsak más érzés mint a barátság. Nehezen megfogalmazható érzés, de elmúlik idővel szerencsére......
2023. febr. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Akkor azt minek mondanád?

2023. febr. 7. 21:07
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem az is baratsag, ha megdugnad, a lenyeg, hogy nem ez a celod az illetovel, nem fantazialsz allandoan rola es varod, mikor adja be a derekat. Attol meg, ha jol nez ki, lehet lefekudnetek alkalomadtan, legalabbis en nem gondolom, hogy ettol tonkremenne a baratsag.
2023. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minek? Szexuális vonzalom kölcsönös vagy egyoldalú. Lehet szex lesz, de több nem, aztán beleszeretsz amit vagy viszonozni tud vagy nem.

Rizikós. Minden szép és jó borulhat.

2023. febr. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra a szexuális vonzalom a különbség. Ha szerelmes vagyok bele, akkor testiséget is akarok, csókot, ölelést, szexet. Ha csak közeli jó barátom, akkor egyáltalán nem akarok hozzáérni.
2023. febr. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanugy mint 8.

Nekem van no letemre jo par ferfibaratom, ha varosba vannak elszoktunk menni meginni egy kavet. A hideg is kiraz hogy a köszönö ölelesen tul barmikor is hozzaerjek, megfogjam a kezet vagy barmi. Egyszerüen nem vonz semmilyen teren, es ha arra gondolok hogy szexelünk, olyan erzes mintha szüleimre gondolnek: fintor :D

Parommal meg teljesen mas. Ott van baratsag es szexualitas egyben. Meg bizalom.

2023. febr. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!