Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerinted rendben és reális?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted rendben és reális?

Figyelt kérdés
A barátnő anyukajanak van külön háza. Ahol a fiúnak havi 50et kell fizetni a lánynak semmit.
2023. febr. 10. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem érthető, a saját gyermekétől mégse kérne pénzt az anyuka.
2023. febr. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
87%

Sok a hasonlo kapcsi.

Egyik albérletben nyomorog másik meg nem tágít a mamahotelből.

Vagy egyiknek saját ingatlana van, másik alberletben de nem költöznek valahogy össze.

Nekem meg olyan exem volt akik az anyjaval azt akarták hogy az anyósékhoz szüljek és éljünk hármasban családként és az ő házikra menne a munkabérem, a csok is és még cselédjkedjem is nekik. Hát valahogy nem akartam gyereket ebbe. De külön nem akar koltozni. Szakitàs lett.

2023. febr. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
79%
Ennel mondok jobbat, apumnak tobb lakasa van, en is es a tesom is azokban lakunk es nalunk kert a tesom csavojatol lakbert, ellenben az enyemtol soha.🤣 Termeszetesen nem kerdeztem meg, hogy az enyemtol miert nem ker, lehet ot jobban kedveli vagy fogalmam sincs.
2023. febr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem rendben van. Anyuka nyilván támohatni szeretné a lányát, de a barátját nem az ő dolga ellátni. 50 ezer egyébként elég baráti mai viszonyok mellett.
2023. febr. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!