Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a sok csúnya incel miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a sok csúnya incel miért nem változtat plasztikával a külsején, ha a fő problémájuk a rossz külsejük?

Figyelt kérdés

Ha ennyire zavarja őket a ronda arcuk, es a rossz testük, és ennek tudják be a sikertelenségüket, akkor miért nem valtoztatnak rajta? Számukra is elérhető a plasztikai sebészet, és a konditerem, és az igényes öltözködés. Azok a nők is igenybe veszik ezeket, akikre csorgatják a nyálukat. A legtöbb szép csaj is plasztikának köszönheti a szép külsőt, vagy a konditeremnek és az állandó diétázásnak. Tehát ők is tesznek a sikerért. Az incelek miért nem tesznek semmit, miért nem változtatnak azon, amin lehetne? (Ne gyertek az anyagi korlátokkal. Ha valaki valtoztatni akar, az összespórolja rá a pénzt, vagy vesz fel hitelt.)

Ha akarnának, akkor változtatnának rajta. Nekik is van rá lehetőségük a mai világban. Ehelyett miért jobb beletörődve utálni a nőket?


2023. febr. 13. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
42%

Én félig meddig tartom magam Incelnek, igaz én nem gyűlölöm a nőket, sokkal inkább beletörődtem hogy nekem ebben egyáltalán nem lesz sikerem. A külsőm a legfőbb oka, magas vagyok és nagyon vékony. Állandóan étvágy problémákkal küzdök 18 éves korom óta. Híznék de egyszerűen nem tudok. A kondi is csak fogyaszt, próbáltam és van időszak mikor újra ráveszem magam. A rohadt cigiről is egyszerűen nem tudok lemondani pedig pótcselekvés egészében. A másik negatívum a kommunikáció. Én elég nyitott beszédes közvetlen személyiség vagyok ami állítólag pont hogy rossz ómen manapság.eddig tökre azt hittem milyen jó hogy abszolút közvetlen vagyok, közben kiderült hogy már már taszító.

Nemtudom, ha nagyon ráfeküdnék lenne e érdemi változás, hiányzik egy társ de úgy gondolom 25 évesen már rég kifutottam az időből.

2023. febr. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%

Hát igen, 1-es az ékes példája hogy valaki nem hajlandó áldozatot hozni azért, hogy legyen barátnője, de azért sóvárog utána. Pedig valószínűleg annyi elég lenne, hogy leszokik a dohányzásról, jönne az étvágy, szaladnának fel a kilók, lenne értelme edzeni, maradna egy csomó pénze is.



Szerintem már előre félnek, hogy hiába ölnek bele pénzt, energiát, ugyanúgy kudarc lesz a vége, ezért inkább bele se kezdenek. Vagy nincs rá pénzük, mert azért valljuk be egy plasztikai műtét milliós tétel.


Talán az incelek valahogy biztonságba érzik magukat a helyzetükben, az esélytelenek nyugalmával élnek, meg persze könnyebb mindenki mást okolni, mint saját magunkat.

2023. febr. 13. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Legtobb incel proli is... Nincs penzuk semmire
2023. febr. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Tudtommal nincs olyan plasztikai műtét, amitől magasabb lennék.
2023. febr. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
A probléma az agyukkal van, azt pedig nem lehet kicserélni. Pszichológushoz meg nyilván nem mennének.
2023. febr. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak az agyukkal van a gond, hanem a külsejükkel is... én több incellel is beszéltem már, akik küldtek magukról képet és kb mindegyik előnytelen külsejű volt, egy-két átlagos kinézetű akadt köztük. Viszont szerintem ez nem véletlen, hogy pont a rondább pasik gyöpösödnek be, ez leginkább ok-okozat. Akit sok visszautasítás ér, az egy idő után vagy beletörődik és feladja, vagy tovább próbálkozik és a végére teljesen megkeseredik. Jóképű incelt még életemben nem láttam, egy kivétel talán Elliot Rodger, vele előszeretettel példálóznak itt sokan... biztos van ilyen 1 az 1000-ből kivételes eset, mikor egy már-már jóképű srác egy elmebeteg incel lesz, de nagyon nem ez az általános. Én igenis azt látom, hogy az incelek nagyrészt előnytelen külsővel rendelkeznek.
2023. febr. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6: nem értékelt, de helytálló, amit írtál! Én például alacsony vagyok, de nagyon sok helyről, sok éve hallom, hogy konkrétan szép férfi vagyok. Ennek ellenére is lényegesen nehezebb a termetem miatt ismerkedni. Az 150-160 közötti nők között...nos... nincs nehéz dolgom, bármennyire is nagyképűen hangzik.😄 Tetszettem már több magas nőnek, volt, aki fülig belém zúgott, de egyáltalán nem ez az általános. Ha az arcom nem lenne szép, kb. a nulla felé konvergálna az esélyem manapság. Így elhiszem, hogy sok incel egész egyszerűen nem vonzó külsejű.
2023. febr. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!