Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljek a bartánőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan beszéljek a bartánőmnek ezekről a dolgokról? Hogyan tudnám megvédeni őt? Vélemények?

Figyelt kérdés
Már évek óta kövér voltam, nem tetszettem senkinek, mindig a bartánőm volt az aki mindenkinek tetszett. Mindig nei kérték el a telószámát...nekem soha senki...:( de mára már lefogytam hála az istennek. Egyre több fiú szertene tőlem valamit, és sok barátom van. Őneki is de azt vetem észre h nagyon megválztozott nem keresi a társaságomat, inkább a másik városban lévő bartáaival van mint velem...Éjszakákat kimarad otthonról, igaz szülei elengeték de akkor is fél 11 kor ér haza a kocsmából és hozzá kell tennem 14 éves!!!! a szület nem érdeklni de én féltem mégis csak bnőm...igaz amiket csinált vele nagyon sokat kevert...de inkább ezeket nem részletezném....ti mit csinálnátok ha szerintetek már nem lene ártatlan? értitek?
2010. okt. 4. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
én leszarnám magasról
2010. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem keresi a társaságodat, akkor a tanácsaidat se fogja meghallgatni.
2010. okt. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hízz vissza
2010. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátnőd irigy rád és zavarja, hogy ha együtt vagytok, már nem ő a "sztár" és nem tud téged felülmúlni. Nekem is volt ilyen barátnőm, amíg duci voltam és szerencsétlen, mindenhova velem akart menni, amióta lefogytam, folyton bunkó, nem szeretne találkozni, pedig hozzáteszem ugyanolyan szerény maradtam, nem lettem beképzelt. Szerintem hanyagold a lányt.
2010. okt. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Áhh, ez annyira jellemző. Remélem tovább olvasod a választ attól hogy most azt írom hogy nagyon fiatalok vagytok még.


Fiú vagyok és én is így voltam sokáig egy osztálytársammal, aki egyben a legjobb barátom is hogy kisebbségi komplexusom volt mellette, mert mindig a figyelem középpontjában volt és emellett a csajok is sokkal jobban tapadtak rá, persze főleg magamban kerestem a hibát mindig, de aztán sikerült beszélnem vele erről és jobb lett minden. Nem változott egyikünk sem a beszélgetés után, de jó volt elmondani neki azt ami régóta nyomasztott vele kapcsolatban és sokkal felszabadultabb vagyok most már és az sem érdekel hogy őt hány csaj imádja, mert közben nekem is lett barátnőm.

2010. okt. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
engedd el
2022. jan. 4. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!