Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Páromnak utókarácsonyi ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak utókarácsonyi ajándékként varrtam egy szív alakú párnát. Teljes mértékben kézzel, egyedül készült. Pasik, ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés
2008. dec. 27. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én örülnék ;)


(Kézzel készült, sok munka van benne --> ha ennyit foglalkozik velem a párom, amikor ott sem vagyok, akkor biztos nagyon szeret - ha meg még szívet csinál nekem ;) )


(22/f)

2008. dec. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én párom nagyon örült neki, pedig ez már a 2. szívalakú párnája amit kapott tőlem karácsonyra!
2008. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos ajándék! én is nagyon örülnék neki! kár, hogy nekem nem ilyen a barátnőm, én csak egy sms-t kaptam tőle :-(
2008. dec. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!