Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bármelyik nő talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bármelyik nő talál párkapcsolatot/férjet vagyontól, kinézettől, iskolázottságtól függetlenül?

Figyelt kérdés

Sokak szerint egy nőnek mindegy, hogy néz ki, mert mondjuk felregisztrál a Tinderre és egyből 100 férfi be fogja jelölni őket. Utána meg ő választja ki a legmegfelelőbb potenciális férjjelöltet (aszerint, hogy a férfi mennyire tetszik neki, mennyire pénzes és családcentrikus). Ez tényleg így van a valóságban, vagy ez csak mendemonda?


Közeli ismerősöm van, akit tényleg egy hét alatt többezren jelöltek Tinderen, és már azt se tudta, kivel ismerkedjen, de ez tényleg bármelyik nőnél előfordulhat?

Férfiként én is próbáltam a Tindert, és bár nem tartom magam rondának, de őszintén szólva, csak 3 hölgy jelölt vissza, és 1-el sikerült beszélni, ő is másnapra letörölt, szóval hagytam az applikációt.



2023. febr. 20. 16:03
A kérdező szavazást indított:
Ez pontosan így van
Ez egyáltalán nincs így
Nagyjából így van, de a nők közt is akadnak kakukktojások
Csak kis mértékben van így, csak a dekoratív hölgyek ennyire népszerűek
Más
Nem tudom
Leírom, mit gondolok
Egyéb
Még mindig van 2 válaszlehetőség
Alig várom, hogy szídjam a kérdezőt válaszban
37 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Te összejönnél bármilyen nővel?
2023. febr. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%

Válasszuk külön a szexet és a párkapcsolatot.


Szexre a Lang Györgyi is megtalálja a maga Torrentéjét vagy fat fanját.


Ha már az említett Lang Györgyi úgy hirdeti magát, hogy 3 gyerekes anyuka 2 apától és csak komoly kapcsolatban gondolkodik, akkor nehéz dolga van.


De egy Vasvári Vivienről is ha megtudják, hogy van egy gyereke, nem nagyon akar senki az apucija lenni, ha csak az anyagi érdeket nem számítjuk, hogy egy pénzes, híres instamodell csaj oldalán azért elég kényelmes élete lehet egy gyári melósnak vagy egy csóringer mamahotelesnek.


Hiába jobb nő, ugyanúgy csak szexre kellene annak a 100 000 pasinak. Csak többen próbálkoznak be nála és hazudnak örök szerelmet azért, hogy hátha megdughatják őt.


Vagy a társadalmi elvárások miatt többen vannak úgy vele, hogy ha már dugják őt rendszeresen, akkor elvannak vele, ennyi jár nekik az élettől, nem "mennek tovább a 1,5 millióért" - hogy a klasszikust idézzem. Megállnak és megelégszenek ennyivel, hiszen a gyerek nincs a homlokára írva senkinek meg ha nem csoki, akkor lehet közös is, míg az, ha végigvonul az utcán kézenfogva egy ilyen nővel, akkor az azért státusz. Ha bemutatja a szülőknek, barátoknak is azért mégsem egy "tömör-gyönyört" mutat be, hanem egy tetszetős példányt.


Szóval ennyit a szép nők kultuszáról, ezért nem kell őket különösebben irigyelni.


Egy nőnek annyira könnyű dolga van, hogy ne hízzon el, legyen ápolt, viszonylag igényes (nem kell plázacicának se lenni) és még mielőtt megöregszik a teste találjon valakit. Mert a kor senkinek nem tesz jót. A férfinak sem. Pénzért találhat nőt, de Angela Merkel ugyanúgy találhat fiatal selyemfiút magának, mint Mészáros Lőrinc is megtalálta Andit. 1:1, de egyikkel sem a teste vonzóságáért van vele a másik.


Egy férfi ha ezeket hozza, akkor simán átlagos lesz, semmi extra. Lényegében online platformokon esélytelen.


Hiszen amikor szinte korlátlan matche lehet egy nőnek, minek húzzon jobbra átlagos férfiakat? Még ha komolyat is szeretne, nem csak dugni, akkor is felülről, a piramis csúcsáról kezdi el lefelé tágítani apránként a kört míg nem megtalálja felülről lefelé haladva az első olyan férfit, aki MÉG kellően tetszetős de MÁR alkalmasnak ítéli komoly kapcsolatra. És itt a vége. Törli magát a platformról és ennyi.

2023. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
74%
Bármilyen nő és bármilyen férfi is tud társat találni. Lásd a hajléktalanok között is vannak társak. Legkevésbé sem igényesek, szépek stb, de megtalálták a magukhoz illőt. És ez itt a fontos. Hogy magadhoz illőt találj.
2023. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
51%

Inkább úgy fogalmaznék, hogy ezektől teljesen függetlenül mindig fognak neki többen is udvarolni párhuzamosan. Vannak nekem is idős, elhízott, szegény, buta nőrokonaim, mindegyik tud mesélni a közeljövőből randikról, szexről, stb... Van, aki szó szerint hülyíti a pasikat, akik még esznek érte. Néha én is csodálkozom rajta, olyan önbizalommal használja a pincsijeit. Igazából jól teszi.


Hogy lesz-e párja, az attól függ, hogy közülük ki felel meg az ő elvárásainak és ki szimpatikus neki (ha egyáltalán).

2023. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
32%

Egy fiatal nőre, ha néz ki valahogy rengeteg jelentekő lesz.

Keresnie sem kell senkit, majd eldönti az udvarlók közül ki lesz a befutó.


Én az utolsó kapcsolatom óta egy ideig nem próbálkoztam mert esélytelennek láttam nekem megfelelő nőt találni.


A kovid alatt megismertem egy kedves nőt de sajnos vele nem folytatódott a történet, de erőt vettem magamon és neki álltam ismerkedni.


Mondanom sem kell semmi eredménye nem lett, próbáltam élőben, tinderen, baráti társaságban, szó szerint mindenhol.


Most megint ott vagyok hogy a sok kudarc és elutasítás/lerázás után kezdem feladni... Én még talán jobb helyzetben vagyok mint itt sokan mert felőlem érdeklődött pár nő, de egyáltalán nem voltak az eseteim semmilyen téren..


Így úgy döntöttem hogy szüneteltetem a párkeresést egy időre, mert vagy leadom az igényeim és "beérem" azzal aki szimpatikusnak talál vagy szenvedek mert nem felelek meg a nekem tetsző nőknek.


Maradnak a hobbik, barátok, edzés, önfejlesztés, talán majd 1x találkozik a kínálat a kerslettel. A legtöbb kapcsolat amibe belelátok ismerősök/barátok által sz*r, így inkább egyedül mint megalkudva tűrve és elhidegülve létezni csak hogy elmondhassam van valakim, ennyi tartásom még maradt.

2023. febr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem nézek ki éppen rosszul, de marhára nem volt több ezer matchem tinderen. Főleg hogy nem is húztam jobbra én sem több ezret...


Amúgy biztos rengeteg alkoholista, fogatlan visszataszító, apám korabeli jelentkező is lett volna anno. Csak éppen aki nekem nem jön be, az mit számít, hogy szeretne-e velem?


Szóval válasz a kérdésre: ha nincsenek semmiféle igényeid, bárki jó, akkor férfi is, nő is rögtön talál kapcsolatot.

De azért az élet nem így működik, hogy az első jelentkezővel a sarki kocsmából már bútorozok össze, mert végre akadt egy férfi. Kössz nem.

2023. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

#3: Az, hogy egy mentálisan viszonylag ép, csak lusta és tróger hajléktalan mellé hozzácsapódik egy mentálisan teljesen sérült nő a biztonságért, védelemért cserébe egy olyan világban, ahol farkastörvények uralkodnak jól mutatja, hogy mit keres a nő és mit keres a férfi egy kapcsolatban. És azt is, mit tolerál MIÉRT CSERÉBE a nő és mit tolerál MIÉRT CSERÉBE a férfi.


Ennél fogva pedig kijelenthető, hogy az átlagos külsejű, rendezett anyagi helyzetű (adósságoktól mentes, megtakarítással rendelkező) és stabil egzisztenciával rendelkező 30-40 közötti férfiakhoz az erősen túlsúlyos, elhanyagolt külsejű gyerekes anyukák a hozzájuk illő társak.


De amennyiben ugyanezek a férfiak vagyont villantanak a képeken, akkor már hirtelen az instamodell külsejű nők közül is van lehetőségük társat találni.


Ugyanaz az ember, ugyanaz a személyiség (ami a képeken nem látszik), csak az anyagi keret más.

2023. febr. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
#7 de párt talál még egy ilyen is. Akkor egy normális ember hogyne tudna már. Az ilyen kérdéseknél az szokott lenni, hogy egy átlag pali full extrás nőt akár, nem jön össze, aztán megy a nők szidalmazása.
2023. febr. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"De egy Vasvári Vivienről is ha megtudják, hogy van egy gyereke, nem nagyon akar senki az apucija lenni,"

Dehogynem! Egy jól kinéző gyerekes 30-asra úgy csapnak le a 40-es, 50-es elvált hapsik, mint gyöngytyúk a dermedt takonyra! Na persze nem a Csányi, Fenyő művészurak kinézetű FILF-ek, csak az átlagjózsik.

2023. febr. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Az, hogy tinderen hányan húzták jobbra a csajt, az nem jelent semmit. A férfiak egy elég nagy része úgy használja a tindert, hogy szó szerint mindenkit jobbra húz és max majd ha a csaj is jobbra húzza, akkor érdemes megnézni egyáltalán ki ez.

Innentől kezdve az, hogy a csajt sok férfi jobbra húzta, nem bír információval.


Az tény, hogy a csajoknak könnyű pasit szerezni. Egyszerűen azért, mert sok pasinak teljesen mindegy ki van a pina körül. Deeeee ebből az is következik, hogy az a kapcsolat olyan is.


Szóval úgy lehet mondani, hogy ha abszolút nincs igényed arra, hogy ki van melletted, akkor igen, találni fogsz valakit. Ha valami értelmes jószágra van igényed, akkor viszont már kimondottan nehéz dolgod van, főleg, hogy nagyon sok sza rközül kell kikutatnod, hogy vajon ki normális és ki az, aki nem az, csak úgy tesz, mintha normális lenne.

2023. febr. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!