Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg bármelyik nő talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg bármelyik nő talál párkapcsolatot/férjet vagyontól, kinézettől, iskolázottságtól függetlenül?

Figyelt kérdés

Sokak szerint egy nőnek mindegy, hogy néz ki, mert mondjuk felregisztrál a Tinderre és egyből 100 férfi be fogja jelölni őket. Utána meg ő választja ki a legmegfelelőbb potenciális férjjelöltet (aszerint, hogy a férfi mennyire tetszik neki, mennyire pénzes és családcentrikus). Ez tényleg így van a valóságban, vagy ez csak mendemonda?


Közeli ismerősöm van, akit tényleg egy hét alatt többezren jelöltek Tinderen, és már azt se tudta, kivel ismerkedjen, de ez tényleg bármelyik nőnél előfordulhat?

Férfiként én is próbáltam a Tindert, és bár nem tartom magam rondának, de őszintén szólva, csak 3 hölgy jelölt vissza, és 1-el sikerült beszélni, ő is másnapra letörölt, szóval hagytam az applikációt.



2023. febr. 20. 16:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Az amúgy feltűnt, hogy a tinder nem a valóság?
2023. febr. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze.Ebből viszont egyenesen következik, hogy bármelyik férfi is.Jaaa, hogy lehet, hogy egy magánál 20 évvel öregebb, fogatlan, eladósodott, retkes, hajléktalan, alkoholista, narkós nő áll csak le vele?Hát kérem, erre szokták azt mondani a férfiak a nőknek, hogy ne válogassanak.Akkor én is ugyanezt tudom javasolni a férfiaknak.
2023. febr. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán..

23 vagyok,kevésbé szép,mondhatni csúnya nő.

Tudod hányszor hívtak randira életemben?

Na most figyelj! Egyszer sem!

Tindert meg hagyjuk,full komolytalan emberek vannak fent,csak instára akarnak követőket szerezni vagy szexre kell nekik valaki.

Messze nem a valóság ez...mindenki válogat,és meg sem nézi senki az átlag alatti nőket..

2023. febr. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 mikeXxX ***** válasza:
37%
Saját tapasztalatom hogy volt egy ismerős csaj ha jól emlékszem 24 volt talán átlagos arc picit kövèr is volt felrakta magát miközben utaztunk valahová ez kb 3-4 órás út volt 1500-an jelöltèk be tehát nagyjából elèg sokan elkelnek sajna ! 43f
2023. febr. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
1500-an jelölték be. Aha. Értem.
2023. febr. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

23 éves nő vagyok, elfogadható arccal, jó alakkal, már egy jó ideje Tinderezem hosszútávú párkapcsolat célján, viszont nem könnyű, bevallom nem sok embert húzok jobbra, de ha véletlen matchelek is valakivel, hozzáteszem lehet, hogy csak az én vagyok ilyen szerencsés és nem gyakori eset, de mindig olyan férfiakat fogok ki, akik egyszerűen nem képesek beszélgetni.


Nem tudom felfogni, hogy legyen az nő vagy férfi, miért van fent társkereső appon ha nem tud visszaírni normálisan.


De persze a remény mindig van, 1-2 teljesen jófej emberrel is találkoztam már Tinderről, akikkel nem lett kapcsolat, de a mai napig jóban vagyunk.

2023. febr. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
38%

#16: Sarokpontok a mondandódban:

1. jó ideje Tinderezem

2. hosszútávú párkapcsolat célján

3. nem sok embert húzok jobbra

4. ha véletlen matchelek is valakivel

5. mindig olyan férfiakat fogok ki, akik egyszerűen nem képesek beszélgetni.


Miért van olyan érzésem, hogy kb. egy semmitmondó profilleírásod vagy még annyi sem, amire még egy nagydumásabb férfinek is gondolkodnia kéne, milyen kreatív dolgot írjon. 23 éves lányként ha Tinderen kötöttél ki, akkor valószínűleg nem lehetsz túl cserfes, szórakoztató jelenség, vagy mint a befőtt és várod a pasikat, hogy szórakoztassanak. De nem ám mindenféle jött-ment! Csakis olyan pasi, aki külsőre vonzó és bejön, csak olyannak engeded, hogy szórakoztasson. Illetve engednéd, ha nem lennél még ahhoz is túl karót nyelt VAGY hópihe VAGY túl alter, hogy ilyen mainstream züllős helyeken legalább némi alkoholtól a felszabadultság látszatát keltsd, ha már józanul nem megy.


Így hát marad a Tinder. Ahol JÓ IDEJE aktív vagy, miközben már azért levonhattad volna a következtetést, hiszen nőként kb. az első órában jönnek a matchek és néhány napon belül még a munka-tanulás-szociális élet sűrű kombóba is be lehet sűríteni 1-2 ad-hoc randit, ahol legalább személyesen megismered a jelöltek közül azokat, akikkel szívesen folytatnád tovább a dolgot.


Az a nem sok ember, akit jobbra húzol valószínűleg ugyanaz, akit rajtad kívül még rengeteg más lány is jobbra húz (khm... Top Picks... khm...) és mivel ezeknek a srácoknak viszonylag sok matchük van folyamatosan, ezért nem fognak túl sokat invesztálni a beszélgetésbe. Ha akarsz valamit, akkor kínálj fel nekik valamit. Pl. "Ma este ráérsz?" vagy ilyesmi. A sok matchből ha csak egy ilyen nő is akad, akkor ő már vitte aznapra a srácot. Egymást licitáljátok túl a matcheikkel. Az nyeri a licitet, aki a legkedvezőbb ajánlatot teszi a srácnak.


Ha pedig beszélgetni akarsz, akkor nem értem, hogy miért olyan helyen keresel KOMOLY kapcsolatot, ahol fénykép alapján 3 másodperc alatt döntenek arról, hogy jobbra vagy balra mész és az egyetlen lehetőséged önmagad személyiségének tömör reprezentálására az az 500 karakter emojikkal teletűzdelve?


Ezen felül pedig még annyira pénzéhes is a cég, hogy ha nem fizetsz Platinumért, akkor nem azokat fogja felajánlani neked, akikkel a bejelölt érdeklődési körök stimmelnek. Vagy csak jobbrahúzás után 4 nappal fogja feldobni a másiknak is jobbrahúzásra az illetőt, amikorra már vagy megtalálta a párját vagy megunta és hagyta, esetleg kialakult neki párhuzamosan 3 beszélgetés és nem akar már egy negyediket kezdeményezni.

2023. febr. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Huha 17-es, nem tudom mi váltotta ki belőled ezt a rossz indulatot, de ha már belementünk a témába, van bio-m, ahol szépen leírom a hobbyjaimat és tartom magam elég intelligensnek, hogy fent tudok tartani egy beszélgetést.


Honnan és hogyan választok? Persze, hogy számít a külső, hiszen ez az applikáció lényege, de ha valaki szimplán jól néz ki, de semmi leírás magáról 99%-ban nem fogom jobbra húzni.


Tinderen kötöttem ki igen, de szerintem ez abszolút nem negatívum, manapság eléggé átveszi az online ismerkedés a hatalmat, volt barátom őt egyetemről ismertem meg régebben, de most, hogy dolgozom és nem olyan gyakran járok olyan környezetbe ahol ismerkedni lehetne, szerintem a Tinder egy teljesen jó opció.


Illetve, ahogy leírtam találkoztam már pár emberrel, nem csak egy-egy randira, így gyanítom nem lehet velem túl nagy baj. :D


Oh és hogy miért nem jönnek a matchek az első órában? Még szépen ki is emelted sarokpontként, hogy nem sok embert húzok jobbra...


Nem tudom miért kell rögtön letámadni az embert, amikor szimplán csak a saját tapasztalatát írta le.

2023. febr. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 mikeXxX ***** válasza:
15# like Match ès egyebek de a lènyeg a számon van egy tökèletes fèrfi az soha de soha sem kap ennyit ez volt a mondandó lènyege !
2023. márc. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!