Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak hogy engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy engem válaszon és ne a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!

Van egy fiú az iskolába aki tetszik nekem és a legjobb barátnőmnek nekem előbb tetszett meg mint a barátnőmnek és most ő neki is tetszik szokta mondani hogy mosolyog rá az a fiú és én is észre szoktam venni hogy rám is mosolyog

és most nem tudjuk hogy melyikünk tetszik neki és nem szeretném hogy ne engem válaszon van néhány tippetek hogy engem válaszon??

A válaszokat előre is nagyon szépen KÖSZÖNÖM!!!


2010. okt. 5. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem hány évesek vagytok?:)

18/l

2010. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
öltözz qrvásabban
2010. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 MaXXeGee ***** válasza:
Szerintem, tök egyszerű! Ha jól értem, egyiktek sem kezdett még vele semmit. Hát menj oda hozzá és mond meg neki, hogy mit szeretnél tőle.
2010. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

15 éves vok

2010. okt. 5. 16:16
 5/15 MaXXeGee ***** válasza:
Az hogy rád is meg a barátnődre is mosolygott, nem jelenti azt hogy akar tőletek bármit is... Lehet hogy a boltos nénire is mosolygott, akkor neki is van esélye? :) Azért ennél több alap kellene nem gondoljátok ? :)
2010. okt. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Eléggé gyerekes hogy a "legjobb" barátnőd elől akarod elszedni a pasit...és az is hogy ő előled.Lehet bennem és a barátnőmben van a hiba de mi ilyenkor tabunak vesszük a pasit, vagy hagyjuk had válasszon a srác és a másik elfogadja.Az ohgy elakarod venni a másiktól...nem baráti hozzá állás.

De hogy a kérdésre válaszoljak...köszönj rá,mosolyogj, öltözz k*rvásan..(de gondolom vagy az vagy deszkás stílusú vagy)esetleg beszélgess vele...

2010. okt. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

először is tanulj meg helyesen írni! (válaSSZon)

amúgy meg légy nyitott, vidám , menj oda hozzá, kérdezz tőle valamit, beszélgess vele, ismerd meg, mert úgy veszem ki a szavaidból, hogy csak látásból ismeritek a srácot... aztán lehet ha megismered már nem is fog kelleni.. a barátnőd meg nem nevezném barátnőnek, ha rástartol a kiszemeltedre.. fehérmájú dög az ilyen.

2010. okt. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

jó bocs egy szót el írtam

de azért köszönöm a válaszokat

és csak úgy mondom hogy már két éve ismerem a fiút de csak most jöttem rá hogy nagyon jó fej

2010. okt. 5. 16:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Stipi stop, én láttam meg előbb! LOL ti nagyon gyerekek vagytok.


Menj és szopizd le! Talán rájön, hogy bejön neked.

2010. okt. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, minden 14-15 éves veri a mellét, hogy ők milyen fejlettek agyilag, érettek egy kapcsolathoz.


Itt a bizonyíték, hogy nincs igazuk. Amit csináltok, egyszerűen röhejes.

2010. okt. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!