Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire reális elvárás hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire reális elvárás hogy a férfi tudja és érezze hogy mit akar párja kommunikáció nélkül?

Figyelt kérdés

Röviden a lány látványosan sértődött valami baja van, de nem hajlandó elmondani hogy mit szeretne mi a gondja, hanem normális kommunikáció helyett, kifejti hogy az igazi férfi mindig tudja magától hogy mit akar egy nő és szerinte ha ezt nem tudom magamtól mindig akkor az én hibám. Ezt pedig talán vmi csernus könyvből olvasta és ehhez tartja magát. Tehát sosem válaszol hogy mit gondol mit akar csak látszik hogy baja van.


Részemről ez annyit jelentett hogy képtelen és alkalmatlan komoly kapcsolatra így szakítás azonnal mert akkor így soha sem lehet megbeszélni semmit és minden érdeklődésemet nullázta



2023. febr. 22. 08:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem reális elvárás. Nem azt kell tudni ilyenkor, hogy mi a konkrét baj, hanem észrevenni, hogy baj van és érzelmi támogatást nyújtani, ami nem azt jelenti, hogy fapofával felszólítom, hogy "mondd el". Nagyon sok férfi érzéketlen a nők testbeszédére, mimikájára, nincs ezekre ráhangolódva, nem is érdekli. Én ilyen férfiakkal nem is kezdtem már pár rossz tapasztalat után, mert semmi értelme nincs egy olyan kapcsolatnak, ahol folyton magyarázkodnom kell, mert nem képes felfogni a körülötte lévő emberek lelkiállapotát. Sokkal jobb egy olyan társsal, aki odafigyel az emberre és tudja, de legalább sejti, hogy hogyan közeledjen a másik felé, milyen hangulatban van a másik.
2023. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Ez egy tipikus királylány. Kerülni kell a fajtáját.
2023. febr. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%
Van egy mondás: Néma gyereknek anyja sem érti a szavát. Sajnos sok nő képtelen arra, hogy megfogalmazza a gondjait, illetve nem egyértelműen teszi azt. Pedig a férfi agya másképpen működik, nem érti a metaforákat, utalgatásokat. Egy idő után pedig valóban fárasztó és kapcsolatgyilkos ez a kommunikációs zavar.
2023. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon jól látod, ki kell tenni a szűrét. Minden kapcsolat alapja a kommunikáció. Ő menjen és keressen egy mentalistát, te meg találsz helyette egy normálisat.
2023. febr. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
65%

A pofavágásos kommunikációnál talán a fapofás nem beszélek kommunikáció az idegesítőbb, amikor egyszercsak összepakol, és elköltözik.

Menjen.

Volt pár ilyen kis introvertált barinőm, de kb a falra másztam mindtől.

Az egyik a mai napig irogat, de még most is csak ilyen metaforákat, idézeteket, smile-kat, stb képes produkálni.

qrva idegesítő, de tényleg.

2023. febr. 22. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
25%

Gondolhatja h pl nem kocsmákba visz, ennyire ismer. Nem kell mondanom szonte semnit ha bajom is van egyből vágja mi és miért.

Lejön neki a kontextusokbol is.

Ismer engem a saját párom. Valahol el is várom hogy ne legyek neki egy idegen és képben is legyen.

2023. febr. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

5-ös

Ő is nagyon introvertált volt és igen maga részéről minimális volt a kommunikáció, mindig nekem kellett témákat produkálni. Talán ez az egyetlen amihez hajlandó volt problémát kifejezni, hogy legyek beszédesebb, de úgy nehéz volt hogy ő semmit se tett hozzá sőt még le is húzott hogy lapos vagyok számára. Pedig értelmesnek mutatta magát de az igazi éne ilyen. Tényleg volt egy királynő vagyok gondolkozása

2023. febr. 22. 09:24
 8/15 A kérdező kommentje:
Az 1-es alapján meg már értem mit várt volna. De kétlem hogy hosszútávon müködik ilyesmi mert előbb utóbb lett volna vmi amihez kell kommunikáció és ilyen nővel alig lehetett mindent harapofogoval kihuzni
2023. febr. 22. 09:28
 9/15 anonim ***** válasza:
86%
A reális elvárás a kommunikáció lenne.
2023. febr. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

#8:

Nálunk, 20 év után, nagyjából működik is, hogy belép az ajtón a másik, és látjuk, hogy most rossz napja volt, és tudjuk, hogy most épp egyedül kell lennie tíz percet, vagy ölelgetés és lelki támogatás kell. De ez többek között azért van, mert mi mindig kommunikáltunk. Tehát elmondjuk, mikor hazaestünk, hogy képzeld, baromi xar napom volt, most elvonulok tíz percre lehiggadni, aztán elmesélem. Vagy: alig vártam, hogy hazaérjek, gyere, és ölelj meg, és kérek egy kávét, hogy összeszedjem magam.

Ez egy friss kapcsolatban csak így működik. De 20 év után sem elvárható, hogy kitaláld, hogy mit gondol, az meg egyáltalán nem jogos, ha ő besértődik, amiért nem tudsz gondolatot olvasni.

Ez csak szimpla szemétkedés a másikkal. Mindkét nemre jellemző sajnos, hogy sokszor pont azok a legszemetebbek, akikről nem is hinnéd. A kis csendes, szótlan, aki csak ül a sarokban.

2023. febr. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!