Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik szerint a legtöbb férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik szerint a legtöbb férfi "sziamizu" beszélgetése sablonos, mégis mire várnak/vágynak?

Figyelt kérdés
Sokan írják, hogy nem lehet a férfivel beszélgetni, mert uncsi stb. Ha egy társkeresőn látsz egy darab képet a nőről, mégis milyen magasröptű társalgás születhet ebből? Ha az alakjáról írok, akkor csak dugni akarom, ha a karkötőjéről kérdem, hamar meghal a beszélgetés, ha azt mondom jól áll neki a fekete ruha sablonos vagyok és csak dugni akarok. De elvárják, hogy érdekes legyek. Elkezdünk beszélgetni munkahelyről, suliról, akármi, rövid úton lekopnak. A nők tényleg olyan "izgalmas" levelet várnának, hogy "Most jöttem Hongkongból üzleti útról, de jövőhéten kiugrom Los Angelesbe. Addig ha van kedved, hétvégén síelhetnénk együtt svájcban. Elugrom érted Bugattival". Tényleg ez lenne a "jó, amit elvárok" szint? Értem én, hogy unalmas vagyok, de egy egyszerű hétköznapi dolgozó férfi vagyok, nem filmsztár. Esélyem sincs normális párkapcsolatra? Mire gondolnak a nők amikor "képes legyen beszélgetni, és ne annyit írjon, hogy szia" az elvárásuk?

2019. júl. 28. 21:12
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
33%
Hétköznapi férfiként nemkell társkeresőzni.
2019. júl. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
69%

Amit leirtal, nekem az is unalmas lenne. En mar nem is vagyok fent sehol, pont ez miatt, utalom a levelezgetest, de mondjuk en meg smsezni se szeretek.


Amikor meg fent voltam, es a profil szimpatikus volt, akkor rogton azt mondtam, hogy beszeljunk telefonon. Ha nem szimpi, akkor ugyis le tudom tiltani a szamat, viszont 10 perc tenyleges beszelgetesbol sokkal tobb minden kiderul.


A tarskeresokkel az a baj, hogy a valasztasi lehetoseg illuziojat adja.

Kb ha van 4 fagyi iz, akkor sokkal konnyebb valasztani, mintha 100 lenne.

2019. júl. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok fent társkeresőkön, de szerintem az lenne a minimum, ha leírnád, hogy miért pont neki írtál a több ezer másik nő közül. Látott a profilomon valamit az arcomon kívül, ami megtetszett neki? Pl egy közös érdeklődést?
2019. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Képzelőerő és kreatív gondolkodás. Elsősorban ez hiányzik a magadfajta unalmas életű átlagférfiakból.
2019. júl. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 A kérdező kommentje:
2: És telefonon miről beszélgetsz szívesen egy vadidegennel?
2019. júl. 28. 21:20
 6/46 A kérdező kommentje:
4: Mit lehet beleképzelni egy kitöltetlen adatlapba 1 darab képpel. Mondjuk. Vagy ki van töltve az adatlap, de annyit tudni , hogy nem dohányzik, nincs gyereke, és ha meg akarod ismerni, írj neki. Na, bumm.
2019. júl. 28. 21:22
 7/46 anonim ***** válasza:
94%
Gondolataid nincsenek? Csak arról lehet beszélni, hogy hol voltál, mid van?
2019. júl. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%
Nekem több képem van kint, mind beszédes, és elég részletes az adatlapom is, aki ebből csak egy "sziamizut" tud összehozni, azzal valószínűleg nincs közös témánk, és nincs is értelme ismerkedni. :-)
2019. júl. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
81%

2-es vagyok. Barmirol szivesen beszelgetek.

De azt azert hozzatennem, hogy ha a ferfi keres meg, akkor elvarom, hogy o iranyitsa a beszelgetest.


Ez mar automatikusan egy jo filter, hogy mennyire erdeklodik es, hogy mi irant.

2019. júl. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
93%
"Mit lehet beleképzelni egy kitöltetlen adatlapba 1 darab képpel. Mondjuk. Vagy ki van töltve az adatlap, de annyit tudni , hogy nem dohányzik, nincs gyereke, és ha meg akarod ismerni, írj neki. Na, bumm." - Ezt én is írhattam volna a férfiak adatlapjairól (természetesen tisztelet a kivételnek, de 99%-ban ugyanez van ott is).
2019. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!