Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 lépés kérés ekkora szakadéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lépés kérés ekkora szakadékot okoz két ember közt? Hosszú a sztori.

Figyelt kérdés

Előre vetoítem, ha ítélkezni jössz, lehet is tovább lapozni, tisztában vagyok a dolgokkal, de a szívem erősebb.


Adott egy családos férfi,megismered a munkahelyeden házas nőként. Valamiért, épp ésszel fel nem fogható módon felfigyelsz rá, egyre fontosabb neked. Felőle is azt érzed, veled más, mint másokkal. A mindig komor forma, ha veled van mindig mosolygós, vidám, ami amúgy nem jellemző, és egyéb jelek, de nem írom le, hosszú...

Egy nap a nő azt írja a srácnak, vannak érzései, maradj 3 lépésre, mert nem lehet, szenvedés így. . Erre a válasz, te csak egy kolléga vagy, de ezek után is keresi a társaságod. Telnek a hónapok, írsz neki, szerinted beszéljétek, de erre azt mondja nincs ideje. Később nem válaszol. De élőben mégis beszélgetni próbál.


Egyszerűen nem értem az egészet. Most már távolságot tartunk, talán soha sem lesz ez már másként. Már csak azért sem, mert hamarosan munkahelyet váltok és elmegyek örökre.


Szívem szerint azt mondanám, szeretlek, de nem tehetem, csak a lelkemben szenvedek.


Mondjátok, hogyan lehet ezen túllépni? El akarom ezt az egészet engedni, de valami vissza húz és azt súgja, lehet benne is érzés.


Nem tudom mi tevő legyek, szenvedek, mint az állat.


Járt már valaki hasonló cipőben? Segítsetek!


2023. febr. 23. 16:38
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, telefonról írtam, akad pár elírás, tekintsetek el tőle!
2023. febr. 23. 16:40
 2/20 anonim ***** válasza:
80%
Mivel családos emberekről van szó gáz a sztori a részedről is. Gátlástalanul szétbaccnál családokat, nem tudok szimpatizálni így a szenvedéseddel sem.
2023. febr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok én sem azonosulni a szenvedéseddel.

Ha nem működik egy házasság, akkor nem kifele kell kacsingatni, hanem megjavítani, ha meg nem lehet akkor...


"Szívem szerint azt mondanám, szeretlek, de nem tehetem, csak a lelkemben szenvedek."

Romantizálod a szenvedést.

Vonz az ujdonság varázsa.

2023. febr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Vonz az újdonság varázsa, 2 éve már?


Az a gond, szeretem a férjem, azt érzem két ember van a lelkemben és hiába akarom ezt fejben zárni, képtelen vagyok.

2023. febr. 23. 17:03
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

"Vonz az újdonság varázsa, 2 éve már?"

Nem érted? Vonz, mert nem kaphatod meg. A gyerekeknek miért érdekes annyira az édesség? Mert sok szülő tiltja, ezért felértékelődik a szemükben. Nálad ugyanez. Romantizálod ezt az elérhetetlen idealizált képet.

2023. febr. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy már tinédzser, ne romantizálj egy ilyen helyzetet.


Gondolkodj el azon, hogy mi hiányzik a házasságodból, hogy egy másik ember iránt gyengéd érzelmeket tudsz táplálni. Ha rájöttél, mi foghatott meg a férfiban, akkor próbálj beszélni a férjeddel az érzéseidről, hogy mi az, ami hiányzik a házasságodból, milyen érzelmekre vágysz (természetesen a kollégád hagyd ki a sztoriból).


Sok-sok beszélgetés, minőségi idő a férjeddel. A házasságodba mindig könnyebb és hosszútávon megéri energiát, időt, érzelmet fektetni, de ha te non-stop más pasikon gondolkodsz, soha nem fogod helyrehozni a házasságod.

2023. febr. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Franc sem tudja, de jó ideje a fejemben van és nem tudok ettől szabadulni.
2023. febr. 23. 17:08
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

#5

Azt az energiát, amit ebbe az egész letargikus állapotba feccölsz, ha a saját házasságodba tennéd, akkor lehet nyernél vele. De így??

2023. febr. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nem pasikon gondolkodom. Soha nem tudott senki megingatni, csak ez az egy ember, de ő brutálisan. És nem tudok ésszerű magyarázatot adni erre.
2023. febr. 23. 17:12
 10/20 A kérdező kommentje:
8: én tudom mi a gond a házasságomban, de sajnos ezen nem lehet változtatni. És nem miattam.
2023. febr. 23. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!