Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 lépés kérés ekkora szakadéko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 lépés kérés ekkora szakadékot okoz két ember közt? Hosszú a sztori.

Figyelt kérdés

Előre vetoítem, ha ítélkezni jössz, lehet is tovább lapozni, tisztában vagyok a dolgokkal, de a szívem erősebb.


Adott egy családos férfi,megismered a munkahelyeden házas nőként. Valamiért, épp ésszel fel nem fogható módon felfigyelsz rá, egyre fontosabb neked. Felőle is azt érzed, veled más, mint másokkal. A mindig komor forma, ha veled van mindig mosolygós, vidám, ami amúgy nem jellemző, és egyéb jelek, de nem írom le, hosszú...

Egy nap a nő azt írja a srácnak, vannak érzései, maradj 3 lépésre, mert nem lehet, szenvedés így. . Erre a válasz, te csak egy kolléga vagy, de ezek után is keresi a társaságod. Telnek a hónapok, írsz neki, szerinted beszéljétek, de erre azt mondja nincs ideje. Később nem válaszol. De élőben mégis beszélgetni próbál.


Egyszerűen nem értem az egészet. Most már távolságot tartunk, talán soha sem lesz ez már másként. Már csak azért sem, mert hamarosan munkahelyet váltok és elmegyek örökre.


Szívem szerint azt mondanám, szeretlek, de nem tehetem, csak a lelkemben szenvedek.


Mondjátok, hogyan lehet ezen túllépni? El akarom ezt az egészet engedni, de valami vissza húz és azt súgja, lehet benne is érzés.


Nem tudom mi tevő legyek, szenvedek, mint az állat.


Járt már valaki hasonló cipőben? Segítsetek!


2023. febr. 23. 16:38
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mi az a dolog?
2023. febr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
A távolság, túl sokat van távol. Én ezt már ezerszer elmondtam, hogy nem oké, de ő hajszolja a hülye pénzt. Évek óta
2023. febr. 23. 17:26
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer valaki rákap a külföldi munka ízére, hogy ott többet tud keresni, akkor nem fogja tudni abba hagyni sok esetben. Neked meg így érezhetően nem jó. Ezt neked kell mérlegelni.
2023. febr. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
13: rátapintittál a lényegre. Pontosan ez a baj.
2023. febr. 23. 19:07
 15/22 A kérdező kommentje:
Soha nem fordulhatott volna elő, hogy harmadik beférközzön és mégis. Én ezt nem akartam, nem akarom, de attól még mocskosul kínoz.
2023. febr. 23. 19:08
 16/22 anonim ***** válasza:

"ő hajszolja a hülye pénzt. Évek óta"


Miért nem mész vele te is?

2023. febr. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Akkor beszélj vele, mond el ezt így, ahogy nekünk leírtad.

Te nem akarsz külföldre költözni a férjeddel?


Mindenképp beszéljetek erről és valami megoldást keresni, esetleg konkretizálni, hogy meddig dolgozik még külföldön és utána már csak itthon. Mert így a végtelenségig egyszer külföldön, egyszer itthon teljesen érthető, hogy nem érzed megfelelőnek a házasságod, hiszen nem tudsz tervezni számítani rá, érzelmileg elhidegülhettek,stb.

2023. febr. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
16: mert olyan szakmám van, amivel ide vagyok kötve. Ehhez értek.
2023. febr. 23. 22:32
 19/22 A kérdező kommentje:
17: ezt jól látod. Nagyon sokszor beszéltünk már erről. Nagyon időpontot hallottam már, amik szépen elteltek, de a helyzet maradt. Ő vezet, nem helyhez kötött így hova is mennék utána?
2023. febr. 23. 22:34
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyik pasi sem tenne boldoggá, az egyik azért, mert többre tartja a pénzt a másik meg csak játszik veled és többet ér neki az otthon melege a gyerekei mint te.

Egyébként én nem hiszem el, hogy valamelyikőjükbe szerelmes vagy. Magányos vagy és a titkos gyümölcs jó falat lenne.

Miért nem mész ki a férjeddel, vagy miért nem válsz el? Felmondasz, egy bizonyos ideig egyedül lennél és aztán ismerkednél.

2023. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!