Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valaki nem emlékszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Hogyha valaki nem emlékszik kisebb részletekre(férfi) amit említett magáról régebben nekem, pl hogy nem szereti ezt vagy azt, akkor azt jelenti hogy nem is érdekli igazán a beszélgetés?Vagy ez normális férfiaknál hogy nem emlékeznek minden részletre?

Figyelt kérdés
Nálatok volt ilyen hogy elfelejtettek valamit?
2023. febr. 25. 06:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert a nők emlékeznek mindenre, amit valaha mondtak?
2023. febr. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Hazudott és elfelejtette.
2023. febr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, hazudott.
2023. febr. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
48%
Piasan megy a fullentes is.. azt meg azt mondjak igazsag szerum.
2023. febr. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy utána mást mond e. Az èn párom is van olyan sztori stb amit már vagy 4x 5x elmesèlt, de újra elmesèli. De mindig ugyanúgy.
2023. febr. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kamuzott.
2023. febr. 25. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Az ember nem felejti el, hogy ő maga mit szeret :D hazug manipulátorral van dolgod.
2023. febr. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
K.A.M.U
2023. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Én nő vagyok, de sajnos ugyanilyen. Az még a kisebbik gond, hogy a magamról mondott dolgokat elfelejtem, de előfordul, hogy a másik által mondottakat is, hiába érdekel engem a beszélgetés. Egyszerűen ilyen típus vagyok, de attól még tudnak érdekelni az emberek és kapcsolatban sem vagyok nemtörődöm, szóval kérlek ne ásd el magadban szegényt. :D

Egyébként a magamról mondott dolgokat azért jegyzem meg kevésbé, mert ha beszélgetek valakivel, nem magammal és azzal foglalkozom, hogy én mit mondok, hanem a másik érdekel. (És ez ugye nálam elég sok figyelmet igényel önmagában is) Amíg nem mond magának ellent, nincsen gond, mert akkor nem azért nem emlékszik, mert hazudott. (Azért vedd figyelembe, hogy az is természetes, ha kicsit máshogy emlékszik dolgokra idő elteltével, vagy másik részét emeli ki egy adott dolognak, de alapvetően ha igazat mond, ugyanaz a kerek egész jön ki belőle.)

2023. febr. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#9

"Egyébként a magamról mondott dolgokat azért jegyzem meg kevésbé, mert ha beszélgetek valakivel, nem magammal és azzal foglalkozom, hogy én mit mondok, hanem a másik érdekel."

Jójó bizonyos dolgokat elfelejt az ember. De hogy azt elfelejtse, hogy pl mond magáról egy konkrét dolgot mittudomém, hogy "szeretek ejtőernyőzni", azt elfelejti bárki??

Hát ha azok a dolgok rád jellemzőek, te tudod, hogy szereted, akkor hogyan felejthetnéd el??? Ez nonszensz.

Nem rosszból, csak tényleg nem értem.

2023. febr. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!