Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyha valaki nem emlékszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Summer2 kérdése:

Hogyha valaki nem emlékszik kisebb részletekre(férfi) amit említett magáról régebben nekem, pl hogy nem szereti ezt vagy azt, akkor azt jelenti hogy nem is érdekli igazán a beszélgetés?Vagy ez normális férfiaknál hogy nem emlékeznek minden részletre?

Figyelt kérdés
Nálatok volt ilyen hogy elfelejtettek valamit?
2023. febr. 25. 06:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Azt felejtette el, hogy nekem megemlítette nem azt felejtette el hogy nem szereti az adott dolgot
2023. febr. 25. 12:54
 12/14 anonim ***** válasza:

Jó értjük kérdező.

De mégis, hogyha megemlíti, hogy "ezt mondtam volna?" nekem erről egy hazudozó ember jut eszembe. Hogy hazudik valamit és nem emlékszik rá, ezért meglepődik. Érted?

De tudod valójában hogy játszódott le.

2023. febr. 25. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
*De te tudod valójában hogy játszódott le.
2023. febr. 25. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#10

Persze. Én tudom, hogy szeretek ejtőernyőzni, tehát számomra természetes. Na de ha beszélgetek valakivel, és valamiért nem annyira kapcsolódó kontextusban megemlítem, hogy szeretek ejtőernyőzni, de utána nem beszélünk róla többet, nem fejti ki ő is a véleményét, nem biztos, hogy emlékezni fogok rá, hogy pont ezt, pont neki említettem már.

2023. febr. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!