Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet hogy úgy köszön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet hogy úgy köszön el hogy “na jó legyél”?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki bejön nekem. Nagyon sokat segít nekem így az egyetemi tanulni valókban ha nem értek valamit fel hívhatom és el magyarázza. egyszer megharagudtam rá és volt egy beszélgetésünk. Utánna minden telefonos beszélgetés után úgy köszön el hogy na jó legyél. Másnak nem szokott így. Vajon én is tetszhetem neki?

2023. febr. 27. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Semmit...?
2023. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

De amúgy, ha ilyen segítőkész, akkor valószínű.

#1

2023. febr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem zavarban van. Lehet hogy azt hiszi, hogy nem jön be neked, vagy kevésnek érzi magát. Szerintem kérdezz vissza, hogy ezalatt mit ért.
2023. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Nyálaskodó idióta. Lekezelő, mintha egy gyereknek gügyögne. Nekem ez felnőtt embertől elfogadhatatlan.
2023. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%
Semmit.
2023. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Semmit, ez a szava járása.
2023. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
43%

Számomra ha valaki a "na" szócskával kezdi, az én úgy értelmezem, hogy már unja társaságom, vagy a beszélgetést és ez miatt lép le.

Eleve az ilyen kezdetű mondat is olyan unott, lekezelő.

2023. febr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
#7 szerintem ez baromira személyfüggő. Nekem ha pl.: a barátaim mesélnek valami jó dolgot, aminek tényleg örülök én is, akkor tök gyakran írok olyan, hogy "naaa örülök/dejó/stb.". Nem azért írom, mert untat, csak valahogy így jön ki:D
2023. febr. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%
#8 Igen, de teljesen más egy beszélgetésnél az értelme,mint egy elköszönésnél,mikor valaki csak odalöki,hogy na szia!
2023. febr. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Vigyázzál magadra...esetleg, de lehet szava járása is.
2023. febr. 28. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!