Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthet az mikor egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet az mikor egy régi lányismerős kissé mérgesen féloldalasan néz egy fiúra és nem köszön miközben szembejön az utcán?

Figyelt kérdés
Tudtommal semmivel nem sértettem meg,igaz kb 18 éve nem beszéltünk egymással.Talán nem ismer meg vagy lehet annyira csalódott a nagyrészt kihullott hajam miatt hogy ilyen módon fejezi ki nemtetszését?Esetleg valami rosszat mondhatott valaki rólam?Miért csinálja ezt?
2012. okt. 20. 01:07
 1/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
szerintem gondolta, hogy ismerhet csak nem tudta honnan.
2012. okt. 20. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Am miért nem köszöntél neki te akkor ha ennyire fontos, hogy ide kiírd.
2012. okt. 20. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam én is,de én pontosan tudom hogy ő kicsoda.Mondjuk lehet hogy a kopaszodásom miatt nem ismer meg.
2012. okt. 20. 01:11
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszöntem de elég halkan,bizonytalanul talán nem is hallotta mivel messzebbről láttam rajta hogy olyan furán néz,mintha idegent látna.Mindegy legközelebb lehet hogy jó hangosan odaköszönök.
2012. okt. 20. 01:13
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, ilyen gyámoltalanul? Ej-ej, egyáltalán miért foglalkoztat ennyire ez a dolog, ha már 18 éve nem beszéltetek?
2012. okt. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Szerintem 50 évesen is foglalkoztatni fog hogy miért nem köszön egy ismerős,vagy legalább biccentsen vagy adja valami jelét hogy megismer.Kb 7-es koromban beszéltem vele utoljára,akkor hidegen hagyott de most a város bombázója lett.Szerintem az van hogy nem érek már fel odáig hogy észrevegyen,de valójában nem tudom mi lehet az igazi oka csak találgatok.Én legalább biccentek a régi ismerősöknek ha nem is köszönök oda.
2012. okt. 20. 01:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!