Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meg voltam fázva,kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg voltam fázva,kicsit kohogok még. Így találkoztam tegnap a partneremmel, akivel nem vagyunk szoros kapcsolatban. Nagyon durva volt velem. Úgy viselkedett,mintha lepras lennék,mert néha kohogtem. Tényg ilyen nagy hiba volt találkozni így?

Figyelt kérdés
2023. febr. 28. 07:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Sokaknak agyára ment a covid hiszti. Neki is. Remélem, ez volt az utolsó randi.
2023. febr. 28. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
14%
Neked kellett ez a paraszt, most meg sírsz. Okos vagy nagyon.
2023. febr. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Vírusrettegővel nem szabad kezdeni, mert hülye.
2023. febr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 hollófernyiges ***** válasza:
75%
Szerintem teljesen normális, hogy nem akarja elkapni az influenzádat.
2023. febr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
A Covid elott is ruhelltem azt, aki betegen jarkal tarsasagba. Senki nem hal bele egy megfazasba, de szandekosan ne fertozz mar ossze mindenkit. Van jobb dolga mindenkinek annal, minthogy 3-6 napig betegen fekudjon. A paromat, akivel egyutt elek, nem kerulgetem nyilvan, ha beteg lesz, de ha nem lakok egyutt valakivel, akkor tok alap, hogy betegen nem talalkozunk.
2023. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
29%
Nem a nátha, a köhögés volt a hiba, hanem a pasi. Partnered, de nem vagytok szoros kapcsolatban...talán nem is kéne erőltetned, még ezt a "partner" kapcsolatot sem.
2023. febr. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%

Ilyenkor szinte mindenki köhög egy kicsit, ami majd az első áprilisi meleggel tűnik el. Nem influenza, hiszen nem azt írta, hogy lázas és jártányi ereje sincs. Nem fáj a torka, a feje, csak kicsit köhécsel. Kicsit túltoltuk ezt a hisztit, hogy egy tüsszentés után két hét karantén.

Oviban, suliban, ebből következik, hogy munkahelyen is érezhető a különbség. A kisgyerekes kollégák felváltva vannak otthon, mert az oviból egy krákogás után már zavarják haza a gyereket. Az osztály létszáma 32 fő, jelen van 14. Nálunk 14 fős a team, a héten 4-en voltunk. A fiataloknak a gyerekkel kell otthon lenni, az idősek meg egy orrfolyással szaladnak haza meghalni.


Kérdező: ezt a pasit pattintsd le, semmi se indokolja, hogy durva legyen. Viszont tanulva az esetből legközelebb, ha hasonló lesz, előbb hívd fel, és kérdezz rá, hogy te amúgy jól érzed magad, dolgozni is voltál, de kicsit köhögsz. Akar-e így találkozni, aztán maximum csak beszélgettek, vagy toljátok el.

2023. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
39%
Hagyd el ezt a kovidiótát.
2023. febr. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
83%

Mondjuk ilyen esetben szerintem alapvető, hogy találkozás előtt szólsz neki, hogy meg vagy fázva, köhögsz. Gond-e ha így találkoztok vagy halasszátok későbbre? Aztán majd ő eldönti, hogy neki nem gond-e vagy inkább fél.

Amúgy én covid előtt sem szerettem, ha valaki betegen ment közösségbe. Nem csak megfázással. "Kedvencem" mikor a gyereket behozzák a munkahelyre, hogy tegnap este még hányt/fosott, de azóta semmi baja, oviba még nem viszi azért, de azért itt munkahelyen jól ellesz. Köszi...

2023. febr. 28. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen. Szolnok kellett volna, hogy neki belefer-e
2023. febr. 28. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!