Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen rossz hazugságot még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen rossz hazugságot még nem halottam! és ti?

Figyelt kérdés

A barátom ma nagyon mondogatta hogy holnap találkozunk de közbe csütörtökre volt megbeszélve.Na és akkor ír egy üzit hogy "Szia kicsim Holnapi nap kilőve mert mennem kell fodrászhoz sztk bocsi"Én olyan pipa lettem és visszaírtam hogy "2óra alatt nőtt meg a hajad?és egész hét kilőve dolog van!pá


annyira rosszul esett hisz ma megígérte ő akart talizni erre fel lemondja és én b eis iktatom a találkozást hogy ne legyen dolgom.És erre így közli tudom gyerekes csak olyan rossz volt.


2010. okt. 5. 21:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezt kicsit érthetöben kéne le irni
2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 rozika10 ***** válasza:

Ez tényleg gyerekes!!!!

Nyugodj meg nem dől össze a világ!

Majd taliztok pénteken!

2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
sztk D
2010. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
sztk-s szemüvegről már hallottam, de sztk-s fodrászról....
2010. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
jaj ne viccelődjetek már, engem annyira aggaszt, lett volna egy jó programom amit le mondtam és már nem is tudok elmenni
2010. okt. 5. 21:31
 6/13 anonim ***** válasza:

kis tüzes, temperamentumos lány vagy, hirtelen cselekszel, felindulásból. Imádom az ilyen lányokat. Szoval ha nem akarsz unatkozni, és úgyis kilőtted a programodat, akkor írj mailt, elmegyünk vhova:D

21f

2010. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Úgy kell neked. Látod nem mnidig jó megjátszani az emelkedettet. Kis p*csa.
2010. okt. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szóval neked nem az fáj, hogy nem találkoztok, hanem az, hogy lemondtál egy jó programot?...


Arra nem gondoltál, hogy esetleg így alakult? Nálunk is olyan a fodrász, hogy kb egy hónapos várólista van, de mivel ismer minket, ezért ha van időpont jóval előbb, telefonál, és lehet menni...


Esetleg időnként megérthetnéd, hogy a dolgok nem mindig úgy alakulnak, ahogy az ember azt eltervezi, viszont most nagy eséllyel jól vérig sértetted szegény srácot. A helyedben írnék egy bocsit, aztán beszélnék vele egy sort, hogy hogyan alakult így...

2010. okt. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 rozika10 ***** válasza:
HP vagy kis szivem nem kicsi hanem hatalmas vegyél vissza mert igy egy barátodat se fogod megtartani!!!!
2010. okt. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mondjuk elég tré,hogy nem írta ki hogy szeretlek:D
2010. okt. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!