Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha ezt nem bírom elfogadni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ezt nem bírom elfogadni a férfiakban, egyedül fogok meghalni?

Figyelt kérdés

Azt már egész régóta tapasztalom, hogy néhány férfi rögtön csorgatja a nyálát, akár a párja mellett is, ha meglát egy vonzó nőt, és a “de meg dugnám” gondolat sem marad el. De abban a tévhitben éltem, hogy nem minden férfi ilyen, és mint nőknél is, náluk is van kivétel.

Sajnos rájöttem, hogy ők így működnek, akármilyen jó nő van mellettük, kell az uj inger. Első kapcsolatom véget ért, mert ő még kiakarja élni magát. Aztán megismertem valakit, aki azt bizonygatta, hogy ő nem olyan mint a többi, sosem volt egyéjszakása mert neki fontosak az érzelmek, és hogy ő is ilyen rendes nőre vágyott, mint én akivel szép családja lehet. Évekig annyira jól ment minden, úgy éreztem végre egy ilyen férfi, aki mellett biztonságban érzem magam és bár neki én vagyok a legjobb. Aztán jön a pofon, az összes közösségi oldala tele van félmeztelen nőkkel, cici, fenékrázás, autók, motorok szexi vagány nővel stb amire recskázik is, mellettem. És nem, nem vagyok prűd, szeretek mindenfélét kipróbálni a szexben is…

Ezek után, ha jön engem ölelni, hogy higgyek el olyasmit, hogy engem szeret a legjobban és nem érdekli senki más, nem csorgatja a nyálát élőben/is a szexi nőkre?

Nem kérek olyat hogy”persze mert te nem nézel meg egy jó pasit?!” Én is látom, hogy ki vonzó és ki nem, de sose jutott eszembe bámulni őket, neten sem masztizok kigyúrt férfiakra, főleg ha mellettem a párom, megelégszem vele.

Ilyenkor elmegy a bizalmam, eltűnik az intimitás és ha közeledik csak az jut eszembe, hogy minden nap igénye van nőket bambulni.. és ez elszomorít.

Más nő valahogy rendben van ezzel, de én nem tudom lenyelni. Kár is vesztegetnem az időmet, fogadjam el, hogy egyedül éljem le az életem család nélkül ?


2023. márc. 3. 12:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%
Nem kell elfogadni, mert egyáltalán nem minden férfi ilyen.
2023. márc. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
30%

Nem tudom, neked kell ezt eldonteni.

Amúgy lehet vannak kivételek. Bár olyan 10% vagy még kevesebb.

Én úgy gondolom hogyha nem hat ki a mi életünkre addig nem érdekel miért veri ki. Én is nekifogok másra masztizni és kész. Ennyi.

2023. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
25%

Jaj, ne vergődj már.


1. Természetesen nem minden férfi ilyen.


2. Megnéz valakit te meg nem hiszed el, hogy téged szeret. Aham. Szóval szerinted ennyiből áll a szeretet?

2023. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
12%
Ez van, jól kell titkolni ezt férfiként és akkor nem lesz gond. Mert igazán nincs hatással egy jó kapcsolatra, ha nem tud róla a másik fél. Viszont sajnos a férfi libidó így működik, igen.
2023. márc. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem ez a te kisebbsegi komplexusod ami ki jon csak . Olyan is van aki tudja tartani magat es tenyleg nem nez mas noket , de ezek csak kepek meg mindig.. aranyaiban veve a tobbseghez keoest jol jartal a torodo ferfival , ennel mar csak lejebb van tehst nem torodo es meg nezi is a noket.. majd meglatod.
2023. márc. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
33%

Beletenyereltél a sz@rba...nem kellemes, de megesik :D

Nem minden férfi ilyen...nyilván, hogy a rákba lenne már ~ 8 milliárd / 2 ember tökegyforma.


De azt jobb ha most bevésed, az ember az ember. Mindannyiunkat a primitív szaporodási vágyunk hajt, akit nem az hazudik vagy komoly betegséggel kűzd. Persze van aki jobban elnyomja és felülkerekedik, van aki kevésbbé. De nincs kivétel. Most ez nagyon ilyen 16 éves csaj szaú, hogy jajj megnézett egy másik nőt, akkor már nem szeret. Te is megnézed a pasikat és biztos vagyok benne, hogy még a pasid mellett is rajta felejted a szemed a képernyőn, ha Jason Momoa van rajta...ha nem, akkor hazudsz. Na egy szónak is száz a vége, olyan pasi nem lesz aki ne méregetné a nőket, olyat ne keress, nem találsz, olyat keress aki kellően tisztel ahhoz, hogy ne előtted csinálja. Ha nagyobb leszel megérted.


Pro tipp, majd ha kiégés közeli 20éve házas leszel...addig örül amíg érdekli a másik nem, mert addig érdekled te is...ha egy férfi nem nézi meg a többi nőt (jobb esetben nem a jelenlétedben), akkor ott már baj van...ami téged is negatívan érint. Remélem segíthettem ;)

2023. márc. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el, nem mind ilyenek, csak te ezekbe botlottál bele. Én is találkoztam effélékkel, de a férjem nem volt ilyen, és másokat is ismerek, akik nem csinálják ezt.
2023. márc. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nem vagyok tizenéves, de naiv voltam azt bevallom, azt hittem az enyém más és tényleg nem érdekli mas nő, mint ahogy hangoztatta.

Nem arról van szó, hogy ránéz valakire és hisztizek.. igen én is látom ha valaki jóképű, férfias, ránézek és ennyi. Nem gondolom azt, hogy milyen jó lenne alatta, nem keresek rá minden oldalon ilyen férfiakra, reggel ha felkelek nem maszturbálok rá amíg a férjem a konyhában van.

Ez a bajom…

És az hogy minden szebbel közösülnének, ha ennyire gyakran nézegeti online, honnan tudom hogy élőben ha jön egy olyan, nem mászik rá is?

Meg nekem nem fér össze a kettő, hogyan szerethetsz őszintén egy nőt, ha csomó mással is csinálnád rajta kívül? Ezt megtudja magyarázni egy férfi?

2023. márc. 3. 13:13
 9/29 anonim ***** válasza:
85%

Ez általánosítás, ugyanígy lehetne azt is mondani, hogy minden nő csak az elején akar szexelni és pár év házasság után vagy ha anya lesz meg, már nem fogja érdekelni a férje testi szükségletei, mindig talál majd kifogást.

Nyilván van benne valami, de nem mindenki ilyen azért.

2023. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
#4 Így vannak vele azok a nők is biztos, akik más faszival csináltatják a gyereket, "apuval" meg felneveltetik és szépen leélnek így egy életet:D Ez is olyasmi, amiről "apunak" nem fontos tudni, mert nincs hatással egy jó kapcsolatra.😊 És igen, megdöbbentően gyakori az ilyesmi, dehát erre a nőknek minimum szüksége van.Jól írom?😊
2023. márc. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!