Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló, gyermektelen,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló, gyermektelen, egyedül lakó nők, mennyire megszokott nálatok, hogy semmihez sem lehet hozzányúlni? Most voltam fenn a randipartnerem lakásán, és részletek lenn.

Figyelt kérdés
Pokróc a kanapén, nem lehet belegubózni, dekornak van. Gyertya a szekrényen, nem lehet az asztalhoz hozni gyertyafényes vacsorára felhasználni, mert dekornak van. Szervírozó tálca, nem lehet arra tenni a rágcsát és az aprósüteményt, mert dekornak van. Kérdeztem tőle, biztos úgy akarja élni az életét, hogy nem használja a legszebb dolgait, mindent tartogat későbbre? Azt mondta nem tartogatja későbbre, hanem dekornak van.
2023. febr. 7. 19:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%

Megesik, hogy van olyan különlegesebb gyertya, ami dekornak van, de akkor van alternatíva.

Nem tartom magam ilyen nőnek, mint akivel randiztál, hozzá lehet nyúlni a tárgyakhoz, meg lehet nézni őket, vagy használni, ha olyan.

2023. febr. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
74%
Nem lakom ikea mintaotthonban. Minden hasznàlhatò. Igaz nincs is sok dekor dolgom.
2023. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Most ezt miért kell az egyedülálló, gyerektelen, egyedül élőkre szűkiteni?? Nem vagyunk egyformák. Nem mindenki ilyen. Nyilvánvalóan.
2023. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
78%

Jajj, én nő vagyok, megrögzötten “egyedül lakó, gyermektelen”, szeretem a rendet is, de ettől én is a falra mászom. Egy ideig együtt laktam egy barátnőmmel, és nem tehettem fel egy könyvet a polcra, mert “rontotta az esztétikát”, a könyves polc csak “dekornak van” (ahogy te fogalmaztál :D). Bármit elővettem, eltette az útból, mert mindennek ilyen minimalistán letisztultnak kellett lennie, mint egy ikea katalógusban. Évekkel azután(!), hogy kiköltöztem, egyszer vendéget fogadott, aki szó szerint megkérdezte tőle, hogy most költözött-e be a lakásba, mert annyira üres volt az egész, mintha még ki se pakolt volna. :D

A “gyertyát nem lehet használni” sztori szintén megvolt.

Nagyon szeretem a lányt, de szerintem így nem lehet élni.

2023. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
98%
Van amihez nem lehet nyúlni de a használati dolgokat lehet használni.
2023. febr. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
21%

Nem megszokott ez. Vagyis ennek nem így kéne lennie.

Ez egy korlátolt vénlány aki a kutyának sem kell, azért lett ilyen savanyú.

Macskája van? Ez a tipikus macskás nö.

Menekülj.

2023. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Nálam sincs ilyen (de van párom) de ismerek ilyet én os
2023. febr. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Ami DEKORÁCIÓ, az igen, nem használati tárgy, nem tudom, ezen mit kell kiakadni, nyilván van az illetőnek másik tálcája, másik gyertyája, mindenből van neki olyan, amit azért vett, hogy használja, azokat vedd elő te is és kész.

Egy szép gyertyát nyilván nem akarsz leégetni, a tálca is sérülhet, most a pokróc az már más, bár én sem szeretem, ha összegyűrődve van csak lehányva, mert használat után nem hajtja vissza normálisan a másik, de annak azért sok baja nyilván nem lesz.

2023. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
74%
Neeem, nálam az a szabály, hogy bármit használhat, csak oda kell visszarakni, ahonnan elvette, akkor is, ha a földön találta 😂 (Én pontosan tudom, hogy ott volt es ott fogom keresni.) Illetve semmit nem szabad kidobni, mert nem minden szemét, ami annak látszik.🤣(Igen, nem vagyok egy rendes nő.)
2023. febr. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
60%

En egy egyedülélő 40 es ferfivel jártam igy.

Az sem mindegy neki hova ülök le, hova teszek le egy poharat, a fürdőszobában a kilépő mindig álljon haptákban, a párnák minden reggel beágyazás után sorban élére, nem lehet szellőztetni, caak ha ő mondja meg, csak ugy teheted fel a wc papirt ahogy ő szokta, és ő akart gyereket mikozven egy élő hús vér nőt nem bír elviselni mert mozog és él.

2023. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!