Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mièrt van az badoon hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mièrt van az badoon hogy ráírok valakire akinél kiírja hogy tegnap volt elèrhető,átmegy az üzenet,utána sikertelen kézbesítés,aztán eltűnik az üzenetekből amit írtam és a profilját se találom? Utána megpróbálok más módon csatlakozni,de nem találom őt

Figyelt kérdés

2023. márc. 3. 18:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Kitörölte az üzenetet, illetve törölt a matchek közül is.


Szerintem hagyd őt békén.

2023. márc. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A badoon nincsenek nők.
2023. márc. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Mivel ma írtam rá és tegnap volt elèrhető,nem hiszem h.törölte az üzenetet.Amúgy meg attól hogy törli nálam megmaradna.
2023. márc. 3. 19:46
 4/12 anonim válasza:

Szerintem badoon ilyen fantom profilok vannak.


Én már azzal kezdek, hogy menjünk át máshova. Amúgy ha nem teszünk így másnap törölt profil lesz a csaj és eltűnik. Nem lepne meg, ha a badoo generálna fake matcheket, hogy ne hagyd ott azt a tindernél gázabb felhozatalú oldalt.

2023. márc. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ő valós profil ebben biztos vagyok.Csak nem értem az okot.Múltkor azt láttam hogy több mint 7 napja lépett be,aztán eltűnt a profilja.Most megtaláltam,aztán a leírtak történtek.Nem értem
2023. márc. 3. 19:52
 6/12 anonim válasza:
Hát nem tudom. Gyanúsan tűnnek el ott a profilok.
2023. márc. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha törli az üzit, az nálad is el fog tűnni, csak szólok.
2023. márc. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!

De hogy törölte volna szinte azonnal ha aktív sem volt az adott pillanatban.

2023. márc. 3. 20:49
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én rendszeresen használom a badoot, és vagy törölte az üzenetet és akkor valóban tőled is eltűnik. Vagy törölte magát a badooról. Más opció nagyon nincs tudtommal.
2023. márc. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Kérdező, ugye tudod, hogy az aktivitást el lehet rejteni??
2023. márc. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!