Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már olyat, hogy semmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már olyat, hogy semmi sem jó a párodnak?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor még nem alakul ki egy kapcsolat és esetleg ingadozol, hogy na mi is legyen. Hanem amikor már évek óta együtt vagytok és bármit teszel érzed, hogy na most mindjárt lereagálja, de ha pozitív amit mond, még akkor is teljesen negatív beütésű lesz valahogy a mondandója.
2023. márc. 4. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én erre azt tudom mondani hogy ha nem szeretne miért lenne veled együtt?
2023. márc. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11 Ez komoly kerdes? Marmint tenyleg erdekel, hogy ennyire naiv vagy? Nyugi, en is buborekban elek olyan szempontbol, hogy a kozvetlen kornyezetemben en sem latok arra peldat, hogy valaki csak ugy unalombol, megszokasbol vagy kenyszerbol maradjon a masikkal, de sajnos van ilyen, akar az is eleg indok lehet a nem szakitasra, mert nincs kedve a masiknak osszecuccolni es koltozni. Meg csak komoly indok sem kell, anyagiak, gyerek, tenyleg van aki nem lep le, mert nincs kedve🤷‍♀️
2023. márc. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ebben nem szabad megalkudni! Két évtizedet(!) vesztegettem egy ilyen nőre! Csak rosszabb lesz, hidd el!
2023. márc. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!