Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnál, ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a párodnak lenne egy ilyen stílusa?

Figyelt kérdés
Alapból egy nehezen kezelhető személyiség, de te tudod kezelni. Viszont sok más ember a közeletekben nem és emiatt megbélyegeznek és elkerülnek, a családodból is.
2023. jan. 28. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

"egy ilyen stílusa"

Milyen stílusa?

2023. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
90%
Hiba azt hinni h te tudod kezelni. Ez nincs igy. Max amig kedve tartja, betartja a határokat.
2023. jan. 28. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

Ne is mondd, az én párom törli az ismerősei közül azt, aki túl sok képét lájkolja!:D

Hallotál már ilyet? Ez ma derült ki. Mármint, hogy ezért képes valakit törölni.

2023. jan. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Hans Pötterman ***** válasza:
53%
Engem megszoktak, egy viszonylag csendes,mindentől félő családba kerültem nyers,nagypofájú, minden hájjal megkent gazemberként,eleinte kicsit úgymond tartottak tőlem,de meglátták azt is hogy igazságos és jószívű vagyok azokkal akiket kedvelek, így idővel megszerettek.
2023. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Hans Pötterman ***** válasza:
53%
Vagy nem tudom mire is kíváncsi valójában a kérdező,de gondolom arra amikor két kicsit ellentétes stílus/mentalitás találkozik.
2023. jan. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Így van, általában ameddig az van, amit ő akar, addig szerintem tartja magát előtted...


Én hasonló kapcsolatban éltem. 2 választásom volt, hogy vagy feladom önmagam, vagy válok, és én az utóbbi mellett döntöttem.


Nálunk a végére már eléggé elfajultak a dolgok, az első egy-két évben a rózsaszín ködtől nem láttam az intő jeleit annak, hogy nem illünk össze.

2023. jan. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Az nem baj, ha nem mindenki szimpatizál vele, de ha rajtad kívül senki se tudja/akarja elviselni, az hatalmas intő jel. Ilyen kapcsolatnak nem nagyon van jövője szerintem.
2023. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem a nehezen kezelheto embereket. Nem vagyok mar tini, kinottem abbol, hogy meg nem ertett figurak irant rajongjak. 1-2 hulyesege mindenkinek van, de az nem normalis, ha valakit senki nem kedvel. En szeretem, hogy a parommal kijon a csaladom is es tok jol elvagyunk mindannyian mondjuk egy karacsonyi osszejovetelen.
2023. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ, mit takar a ,, nehezen kezelhető személyiség "...

Nem mindegy, hogy egy balhés, kocsmatöltelék fickóról van szó, vagy valakiről, aki különc és ennek hangot is ad, de a jó ízlés határain belül. Különbség van őszinteség és bunkóság között, méghozzá óriási!...

2023. jan. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
De mit takar a nehezen kezelheto? Valami aspergeres zseni? Vagy csak siman egy taplo bunko?
2023. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!