Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire tartjátok fontosnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tartjátok fontosnak hogy bemutassátok a családotokat a párodnak?

Figyelt kérdés
Itt olyan esetre gondolok ha nagyon szégyenlitek a családotokat,rokonokat? Ez befolyásolja a kapcsolatot?
2023. márc. 3. 13:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Befolyásolhatja igen.

Bár én azt tartom, hogy semmilyen körülmények között nem kell szégyellni a szülőket, sem fordítva. Ép eszű ember felfogja, hogy ők ők, mások meg mások, mindenki magáért felel.

Hallottam olyan sztorit, hogy a lány anyja, nem volt kiváncsi a fiú szüleire, mert azok részben roma származásúak. Holott én pl ismerem őket, rendes család, mindenki mindig dolgozik becsülettel, sosem voltak munkakerülők és szépen élnek évtizedek óta albiban amit rendesen fizetnek.

2023. márc. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos kell...hidd el

Sokszor itt meg azt olvasom hogy több év eltelik mire odajutnak hogy bemutassák a szülőket egymásnak de amúgy sem tulajdonítanak túl nagy jelentőséget.Hát akkor lehet hogy nekem szakítanom kell a párommal ez miatt.Mondjuk szüleim már nincsenek.. /f

2023. márc. 3. 13:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Neked nincsenek szüleid. Akkor most kinek fontos ez a bemutatás? Semmi jelentősége nincsen ha a lány soha nem fog bemutatni téged a szüleinek.

Ti vagytok egy kapcsolat, nem a szülök. Ilyenért nehogy már elhagyd.

2023. márc. 3. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én már az elején közölni szoktam, hogy nem akarom elsietni a bemutatást, ráér pár hónap után, mikor már stabilabb a dolog. Nem azért, mert szégyellem őket, hanem mert felesleges fűt-fát hazavinni bemutatni.


Ha valaki szégyelli a szüleit, azzal sincs bajom, csak kommunikálja. A sunnyogást nem bírom.

2023. márc. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom fontosnak, mivel szégyellem a szüleim, mindig is szégyelltem. Senki nem veszít azzal semmit ha nem mutatom be őket.
2023. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Semennyire. Én se mutatnám be soha, ha lenne olyan opció. Így köztes megoldásként, csak akkor szoktam, ha már úgy érzem szeret annyira, hogy nem menekülne a toxikus családomtól egy másik bolygóra. Talán 2 pasimat mutattam be eddig. (41/N)
2023. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!