Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok szavazás! Komo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok szavazás! Komoly kapcsolat vagy éljük ki magunk még fiatalon aztán köteleződjünk el valaki mellé?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 12:08
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mire van szüksége. Én pl nem olyan fajta vagyok akinek szüksége lenne bármilyen 'kiélésre', sőt olyannal össze sem jöttem volna aki fűvel-fával volt már
2023. márc. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Hm. Nehéz kérdés. Én sose voltam bulizós, bármelyik buli amelyikbe elmentem inkább szenvedés volt mint jó. Koncertekre viszont nagyon szerettem járni. Ennek az is volt az oka, hogy anyukám 18 éves korom előtt semmilyen buliba nem engedett, utána meg már kedvem se volt hozzá. Persze néhány buliba elmentem de sose voltam az a minden héten más buliba vergődős. Mindenki azt mondta, hogy majd később élem ki magam, hát eddig még nem úgy tűnik hogy hiányozna. 24 éves vagyok, idén végzek a fogorvosin és 4 éve barátom van akivel lassan összeköltözök.


Viszont mégis úgy gondolom, hogy nem jó a 14-15 évesen elkötelezett hosszú kapcsolat. Van kivétel: A hugóm aki állandóan buliba járt 5 évig volt együtt az első barátjával, szóval lehet ezt normálisan is csinálni, de a sok tini nem elég érett arra még, hogy elköteleződjön valaki mellett évekre miközben semmi mást nem csinálhat. De vannak ilyen beállítottságúak akik egyeltalán nem vágynak ilyes fajta kiélésre mint én.

2023. márc. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
10-es, én nagyon szeretnék kapcsolatban élni, de nem vagyok kapcsolatfüggő. Pont mert válogatok. Ebben nincs logika, hogy aki össze-vissza hentereg, az valami ínyenc, aki meg csak mélyen tud kötődni, annak bárki jó.
2023. márc. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Szerintem embere válogatja, kinek mi jön be. Én nem túl korán kezdtem az "ipart", és egy komoly kapcsolatom volt összesen, kaland egy sem - nekem nem hiányzott az ilyen forma "magam kiélése", de nem vagyunk ugyanolyanok. Van, akinek szüksége van erre, mert még nem érett meg x éves korában / nem az volt neki a fontos akkor / több tapasztalatot akart szerezni.
2023. márc. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Erre nincs jó válasz: a habitustól függ.
2023. márc. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
58%

Van, akinek a komoly kapcsolat való, és van, akinek sose lesz normális kapcsolata, mert nem monogám. Főleg a férfiak nevében nyilatkozom.

Nem érdemes 18-20 évesen elköteleződni, mert az emberek változnak, akit akkor örök szerelemnek gondolsz, 7-8 év múlva egy más ember lesz. Szerintem a komoly kapcsolatokat 25 éves kortól érdemes célzottan keresni. Annyi idősen még nem így gondoltam és pórul is jártam emiatt. Tudom, hogy volt lehetőség, amit elszalasztottam, de beleragadtam a kevésbé jóba, mert az biztonságos volt. 25 alatt ismerkedni kell a lányokkal, nem feleségül venni őket, mert ezek a mai 30-asok, 40-esek már nem olyan nők, mint a szüleik voltak. Ők zömében még egyszerűbben gondolkodtak a párkapcsolatokról, az akkori férfiak, nők ütésállóbbak voltak az élettel szemben,nem adták be a válást minden piszlicsáré dolog miatt.

2023. márc. 6. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Szerintem a poligamia nem feltetlenul egyenlo a " kielessel". Poligam emberek poliamor erzelmuek is lehetnek, akik kepesek egyszerre tobb emberbe ( altalaban 2-be) beleszeretni, es komoly kapcsolatra is vagynak az illetokkel, akar hazassagot is. Sot, egy ilyen szemely akar demiszexualis is lehet, aki abszolut nem tudja elvezni szerelem, es kotodes nelkul az erotikus egyuttletet. Sokfelek vagyunk, az elet sem fekete- feher. Az a jo, ha mindenki megtalalja, amitol boldog tud lenni. ❤️
2023. márc. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
*hazassagra
2023. márc. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy minden poligam ember a szexualis partnerek valtogatasara vagyik.
2023. márc. 7. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Fiatalon elköteleződés az élet célja. Kiélt emberrel se jönnék össze.
2023. márc. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!