Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok szavazás! Komo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok szavazás! Komoly kapcsolat vagy éljük ki magunk még fiatalon aztán köteleződjünk el valaki mellé?

Figyelt kérdés

2023. márc. 6. 12:08
A kérdező szavazást indított:
Éljük ki magunkat 🔥❤️
Komoly elhivatott kapcsolat 🔥❤️
Mikor mihez van kedvem
45 szavazat
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
56%

Miért kellene elköteleződni

Nem mindenkinek való a monogámia

2023. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ezt nem lehet így kijelenteni. Nyilván jó ha ki tudod élni magad, de ha valaki 19 évesen megismeri élete szerelmét az csak amiatt ne dobja el mert jaj még a kiélőd korszaka van :D
2023. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
55%
kiélős*
2023. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
46%
14 mit keres itt ? Az még kislány,kisgyerek.
2023. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Miért mondanék le bármiről is a későbbiekben? Élni akarok nem csak létezni!
2023. márc. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Persze később is lehet kalandozni. Csak főképp a fiatalok szoktak. De nyomja bárki aki szeretne ez igazából kortalan.
2023. márc. 6. 12:46
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszek abban, hogy a kettő együtt működik. Úgy értem, ha fiatalon valaki kiélős, ez hogy múlik el? Elmúlik, vagy csak a társadalom mondja, hogy fiatalon ezt illik, később meg azt?


Szerintem vannak kiélősek meg elhivatottak, és ez nem nagyon változik. Max. más szerepeket veszünk fel, és tudatosan elnyomjuk.

2023. márc. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
A monogámia szerintem is csak egy kulturális, társadalmi elvárás, mert így lehetett családot alapítani. Ha ez a végleges cél, akkor jobb minél előbb olyat keresni, akivel ezt meglehet valósítani. Viszont ha valakit ez nem érdekel, akkor nem muszáj elköteleződni, mindenki éljen, ahogy éppen kedve tartja.
2023. márc. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem múlnak el a vágyak később sem, csak találkoznak olyan párral aki túltesz az addigi összes korábbin és nincs értelme tovább keresgélniük. Aki viszont nagyfogyasztó volt és direkt a változatosság öröme miatt kalandozott az később is meg szeretné élni a vágyait.
2023. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

#7 de, el tud múlni. Én kb. 25 éves koromig nagykanállal faltam a pasikat, most meg már úgy 2-3 éve nem tudnék érzelmek nélkül szexelni. Inkább nem szexelek fél évig, ha úgy adódik, de már nem vágyok kötetlen szexre.


Az viszont tény, hogy ilyen beállítottságú emberként rohadtul nehéz a társkeresés, mert olyan ember nem létezik, akivel jobb együtt lenni, mint egyedül, szabadon, ugyanis mindenkinek vannak hülyeségei, mindenkihez alkalmazkodni kell, és ha találsz is olyat, akivel jó, nem biztos, hogy viszonozza. Sokkal válogatósabbak vagyunk, mint a kapcsolatorientált/függő emberek, mert ők könnyen elviselik más hülyeségeit, csak legyen mellettük valaki, mert társ nélkül nem tudnak élni.

2023. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!