Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtál már azon, mennyiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, mennyivel különb döntéseket hoztál volna, ha soha nem létezett volna a lila köd, pillangók?

Figyelt kérdés
És nem hónapok vagy évek után lettél volna okos?
2023. márc. 7. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem, még sosem éreztem ilyet.Mindig racionális vagyok.
2023. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
84%
Hát, akkor valószínűleg még szűz lennék. Nekem kellenek a pillangók.
2023. márc. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
85%
Sosem volt lila köd meg pillangók, ezek nélkül voltam hlye
2023. márc. 7. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
95%
Igazából egy kapcsolat is simán lehet hatassal az egesz eletunkre.. lehet sokkal pozitivabb iranyba ment volna el az elete.. es most nem az 1-2 eces kapcsolatokra gondolok ha nem amik tobb evesek. A legrosszabb amikor a fiatalsagod uszik el a semmiert , legyen no vagy ferfi.
2023. márc. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
28%

Én voltam már ugy kapcsolatokban hogy tudtam hogy nem kéne vele, de jobb híjján belementem.

Már látni lehetett előre mi lesz a vége, de jobb volt ez is, mint állandoan évekig egyedül.

Aztán megint egyedül. És megint olyan jött akiről messziről virít pl hogy nőcsábász. De csak ő foglalkozik velem. Akkor ez van màr megint.

2023. márc. 7. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Hat, valoazinuleg megusztam volna par onszivatast. Probalok a jovoben okosabb lenni. Csak lila kod nelkul meg minek?
2023. márc. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nekem sosem volt ilyen érzésem, minden kapcsolatomban józan fejjel, tiszta aggyal mentem bele. Mondjuk ezért is voltak könnyűek a szakítások is, mert "nem igazán volt jelentősége". A legjobb barátom, cicám, közeli rokonaim elvesztése jobban megviselne.
2023. márc. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, 7-es, ugy meg minek? Jozan fejjel, erzelemmentesen? Az nem parkapcsolat, csak valami erdekkapcsolat. Nekem arra nem lenne szuksegem.
2023. márc. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8.


Már nekem sem :D


De 10 éve még nyilván máshogy gondoltam, szükségem volt a tapasztalatra. Viszont ez nem változtat azon, hogy nekem ez a rózsaszínködös-pillangós dolog egyszerűen nem megy. Szeretném, ha menne, vágytam is rá sokáig, a kapcsolataimat (igaz csak 3 volt, ebből kettő hosszabb) is igyekeztem a legideálisabban alakítani, hogy majd csak előjön valami szerelemféle érzés, de egyszerűen nem működik. Mára már nem hiszek a szerelem nevű idillben.

2023. márc. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
9-es- csak nem volt eddig szerencséd. Azért még jöhet meglepetés. De ne menj bele érzelemmentesen kapcsolatokba, mert csak kiábrándulsz. Nem is csoda, hogy elment tőle a kedved. Gyakorlatilag megerőszakoltad magad.
2023. márc. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!