Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gondolkodtál már azon, mennyiv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gondolkodtál már azon, mennyivel különb döntéseket hoztál volna, ha soha nem létezett volna a lila köd, pillangók?

Figyelt kérdés
És nem hónapok vagy évek után lettél volna okos?
2023. márc. 7. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

10.


Ha a szerencsén múlik, az nekem nagy baj, mert általában nincs szerencsém. Akkor már eléggé eluntam a hiábavaló várakozást, azt éreztem, hogy lehet, hogy sosem jön össze így, mint amiről te írsz. Ezért is próbáltam tenni érte aktívan, mert inkább hittem ebben. Hát, tévedtem.


Most repülnek az évek, de semmi változás, életemben talán kettő olyan személyt ismertem, aki irányába volt valami ilyesmi érzésem, de mindkettő kiesett más-más okokból (egyikük a világ túlsó oldalára költözött, a másikuk pedig túl fiatal volt).

2023. márc. 7. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
45%
Így visszagondolva a rózsaszín szemüveges időszakban sem hoztam hülye vagy vállalhatatlan döntéseket, nem gondolom, hogy "sokkal okosabb" módon lehetett volna dönteni (pl. olyannal nem jöttem össze, aki nem érdemelt meg, nem kellett hoznom irreálisan magas, sem a másik által nyújtotthoz aránytalan áldozatot senkiért - és viszont sem -, nem halogattam fontos döntéseket vagy utasítottam vissza jó lehetőségeket az élet más területén senkiért).
2023. márc. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
De, nagyon is sokat gondolkoztam ezen, amikor feldolgoztam életem legnagyobb szerelmi csalódását. Meg kellett értenem, hogy honnan jönnek ezek az érzések, amelyek ilyen mértékben képesek felülírni a józan ítélőképességemet a szeretett személlyel kapcsolatban. Ég és föld lett volna a különbség és nem vesztegettem volna éveket el.
2023. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Egyszer voltak igazán pillangók, vele nem történt semmi (sajnos).


Az exem már bőven később bántalmazott, a barátommal pedig racionálisan jöttem össze - tudtam, mire figyeljek nála.

2023. márc. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!